Startarrow Poprzednie edycje

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
SponsorzyPoprzednie edycje
Inauguracja Lodołamaczy w Oddziale Małopolskim
Rusza III edycja Konkursu Lodołamacze 2008 organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. POPON już po raz trzeci chce wyróżnić „firmy wrażliwe społecznie”, czyli tych przedsiębiorców i te instytucje, które łamią bariery i walczą z niechęcią i obojętnością wobec osób niepełnosprawnych. Oficjalne rozpoczęcie Konkursu w Oddziale Małopolskim będzie miało miejsce na konferencji w dn. 22 stycznia 2008 r. o godz. 11.00, w Hotelu Radisson w Krakowie, przy ul. Straszewskiego 17.
Inauguracja Lodołamaczy w Oddziale Łódzkim
Rusza III edycja Konkursu Lodołamacze 2008 organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. POPON już po raz trzeci chce wyróżnić „firmy wrażliwie społecznie”, czyli tych przedsiębiorców i te instytucje, które łamią bariery i walczą z niechęcią i obojętnością wobec osób niepełnosprawnych.
Oficjalne rozpoczęcie Konkursu w Oddziale Łódzkim będzie miało miejsce na konferencji w dn. 24 stycznia 2008 r. w w Sali Konferencyjnej Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi, o godz. 11.00, ul. Gdańska 121/123.
Inauguracja Lodołamaczy w Oddziale Kujawsko-Pomorskim
Rusza III edycja Konkursu Lodołamacze 2008 organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. POPON już po raz trzeci chce wyróżnić „firmy wrażliwie społecznie”, czyli tych przedsiębiorców i te instytucje, które łamią bariery i walczą z niechęcią i obojętnością wobec osób niepełnosprawnych. Ianugiracja Konkursu w regionie Kujawsko-Pomorskim odbędzie się 29.01.2008, w Urządzie Marszałkowskim w Toruniu w sali 203, o godz. 11.00.
Inauguracja Lodołamaczy w Oddziale Dolnośląskim
Rusza III edycja Konkursu Lodołamacze 2008 organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. POPON już po raz trzeci chce wyróżnić „firmy wrażliwie społecznie”, czyli tych przedsiębiorców i te instytucje, które łamią bariery i walczą z niechęcią i obojętnością wobec osób niepełnosprawnych. Oficjalne rozpoczęcie Konkursu w Oddziale Dolnośląskim będzie miało miejsce na konferencji, która odbędzie się  w dn. 30 stycznia 2008 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu przy ul. Dobrzyńskiej (V Piętro, budynek przychodni), o godz. 13.00.
Inauguracja Lodołamaczy w Oddziale Mazowieckim
Rusza III edycja Konkursu Lodołamacze organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. POPON już po raz drugi chce wyróżnić „firmy wrażliwie społecznie”, czyli tych przedsiębiorców i te instytucje, które łamią bariery i walczą z niechęcią i obojętnością wobec osób niepełnosprawnych. Oficjalne rozpoczęcie Konkursu w Oddziale Mazowieckim będzie miało miejsce na konferencji w dn. 17 stycznia br. o godz. 11.00 w Centrum Prasowym PAP w Warszawie ul. Bracka 6/8.
<< « start < wstecz 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1828 - 1836 z 1959