Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2008

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni


Lodołamacze 2008
Onet.pl: Agata Duda cała na biało na finałowej gali
Agata Duda pojawiła się w środę na gali finałowej konkursu Lodołamacze 2017. Pierwsza dama RP miała na sobie elegancką białą kreację. Zobacz, jak się prezentowała.
Polskie Radio.pl: Pierwsza Dama na gali konkursu Lodołamacze 2017
Przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje, uczelnie i kluby sportowe są laureatami dwunastej edycji konkursu Lodołamacze 2017. Konkurs honoruje firmy i organizacje, które zatrudniają osoby niepełnosprawne, a także przełamują stereotypy i uprzedzenia.
Jastrząb Post: Agata Duda w bieli na gali Lodołamacze
Agata Duda uczestniczyła ostatnio w gali finałowej Lodołamacze 2017. Jest to konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie, którzy do swoich projektów angażują osoby niepełnosprawne. Żona prezydenta objęła honorowy patronat nad konkursem, dlatego też podczas wydarzenia zaprezentowała się w wytwornej kreacji. Podczas swojego przemówienia Agata zwracała uwagę na to, jak ważne jest wzajemne wspieranie się i szacunek dla drugiej osoby.
Radio Wrocław: Lodołamacze 2017 rozdane. Trzy dolnośląskie nagrody
Przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje, uczelnie i kluby sportowe są laureatami dwunastej edycji konkursu, który honoruje firmy i organizacje zatrudniające osoby niepełnosprawne, a także przełamujące stereotypy i uprzedzenia. Honorowy patronat nad konkursem objęła Agata Kornhauser-Duda. Uroczysta gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Super Polska.pl: Gala Finałowa XII edycji Konkursu Lodołamacze 2017
Umiejętnie i konsekwentnie kruszą Państwo lody obojętności wobec osób z niepełnosprawnościami - mówiła Małżonka Prezydenta RP podczas gali „Lodołamacze" na Zamku Królewskim w Warszawie.
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 82 - 90 z 1848