Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2011

Wersja dla osób niedowidzących


Lodołamacze 2011
Patron Honorowy
Patron Honorowy

Patronat Honorowy nad Konkursem „Lodołamacze 2012”
objęła Małżonka Prezydenta RP, Pani Anna Komorowska

Image

Już po raz drugi Pani Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta, objęła patronatem Konkurs Lodołamacze. Poniżej prezentujemy listy jakie Pani Anna Komorowska skierowała do uczestników szóstej i siódmej edycji Konkursu.

Warszawa, 16 lutego 2012 r.

Pan
Jan Zając
Prezes Zarządu
Polskiej Organizacji Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych


Szanowny Panie,

Jest mi miło powiadomić, że obejmę tegoroczną, siódmą edycję konkursu LODOŁAMACZE honorowym patronatem zdając sobie sprawę, jak ważna jest to inicjatywa i jak wielu osób dotyczy, nie tylko ze środowiska niepełnosprawnych i ich pracodawców.

Życzę Państwu dalszych sukcesów w prowadzeniu tej jakże potrzebnej działalności społecznej.

Anna Komorowska

List od Małżonki Prezydenta RP (wersja PDF)


Warszawa, 1 kwietnia 2011 r.

Do Uczestników 6. edycji Konkursu LODOŁAMACZE

Szanowni Państwo,

Konkurs LODOŁAMACZE jest niezwykle cenną inicjatywą podejmowaną już po raz szósty. Dzięki Konkursowi dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie ludzie dotknięci przez los znajdują zatrudnienie, a pracodawcy zyskują nie tylko bardzo dobrych pracowników, ale również powód do satysfakcji. Państwa wysiłki owocują przełamywaniem stereotypów w postrzeganiu niepełnosprawności. Współistnienie i współpraca osób niepełnosprawnych z ludźmi w pełni sprawnymi zmienia świadomość społeczną, która jest bardzo istotna, bo sprzyja integracji i pokazuje, że osoby niepełnosprawne mogą dobrze wykonywać swoją pracę. „Sprawni inaczej” nie czują się wyobcowani, mają poczucie, że są potrzebni. Pracodawcy takich osób mogą liczyć na pracownika odpowiedzialnego, zaangażowanego i rzetelnego - i pewnie z tego właśnie powodu Konkurs LODOŁAMACZE zyskuje co roku szeroki oddźwięk i coraz więcej firm oraz instytucji dołącza do grona pracodawców wykazujących szczególną wrażliwość społeczną, które budują wizerunek firmy przyjaznej, będącej wzorem etyki w biznesie.

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i życzę udanego przebiegu Konkursu, a Organizatorom Konkursu dalszej niezwykle cennej działalności na rzecz osób, dla których życie okazało się mniej łaskawe.

Z wyrazami sympatii
Anna Komorowska

List od Małżonki Prezydenta RP (wersja PDF)
Lodołamacze - Przełamujemy lody obojętności
Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI edycji konkursu promującego zatrudnianie osób niepełnosprawnych Lodołamacze 2011.

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia 2011 r. Będzie trwał do 27 września 2011 r.

Patronat Honorowy nad konkursem Lodołamacze 2011 objęła Małżonka Prezydenta RP, Pani Anna Komorowska.

Ambasadorem konkursu został Pan Zbigniew Zamachowski.
<< « start < wstecz 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 3232 - 3233 z 3233