Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2022

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni MedialniSponsor Główny
"Konkursu Lodołamacze 2023"
Sponsor


Lodołamacze 2022
ZLubaczowa: WTZ w Oleszycach laureatem ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2022Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach zdobył II miejsce w konkursie Lodołamacze 2022. Laureatów poznaliśmy w czwartek (6.10) w czasie Ogólnopolskiej Gali, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie. Zwycięzcom wręczono statuetki i medale.

FilmoSfera: Super Lodołamacz dla twórców filmu "Sonata"Twórcy Filmu "Sonata", Kampania Breastfit. Kobiecy Biust. Męska Sprawa, Tomasz Wolny i pracodawcy zostali nagrodzeni podczas Gali Lodołamacze 2022 w Zamku Królewskim w Warszawie 6 października 2022 r.

PFRON: Ogólnopolska Gala XVII edycji Konkursu "Lodołamacze 2022"W środę, 6 października 2022 r. na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono laureatów ogólnopolskiej edycji Konkursu "Lodołamacze", organizowanego corocznie przez Polską Organizacje Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. W etapie ogólnopolskim, w kategorii Instytucja - I miejsce zdobyło Koło w Szczecinie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

OnkoCafe: Gala Lodołamacze 2022 - wyróżnienie dla Kampanii BreastFit w kategorii SUPERLODOŁAMACZWielkie idee rodzą się z potrzeby urzeczywistnienia dobra. Twórcy Filmu Sonata, Kampania Breastfit. Kobiecy Biust. Męska Sprawa, Tomasz Wolny i pracodawcy nagrodzeni w Zamku Królewskim w Warszawie podczas Gali Lodołamacze 2022.

ELubaczów: WTZ w Oleszycach Lodołamaczem 2022Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach zdobył II miejsce w konkursie Lodołamacze 2022. Laureatów poznaliśmy w czwartek (6.10) w czasie Ogólnopolskiej Gali, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie. Zwycięzcom wręczono statuetki i medale.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 37 - 45 z 357