Startarrow Etap centralny

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni MedialniSponsor Główny
"Konkursu Lodołamacze 2023"
Sponsor


Etap centralny
Gazeta Wrocławska: Wrocławska firma ABC-Service Sp. nagrodzona Statuetką Lodołamacza

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się ogólnopolska gala XVI edycji konkursu Lodołamacze. Tym razem udział przedstawicieli Dolnego Śląska wśród nagrodzonych był raczej skromny.

PIP: Nagrody za wspieranie zatrudnienia niepełnosprawnychNa Zamku Królewskim w Warszawie 7 października 2021 roku odbyła się uroczysta gala konkursu dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych - Lodołamacze. Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska- Hrycko wręczyła statuetkę laureatowi w kategorii Zatrudnienie Chronione.

Radio 5: Joanna Mendak LodołamaczemJoanna Mendak, suwalska pływaczka, z nagrodą specjalną „Lodołamacze”. Mowa o wyróżnieniu przyznawanym między innymi za promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Mendak statuetkę odebrała wczoraj (07.10) na Zamku Królewskim w Warszawie podczas 16. Gali Finałowej Konkursu Lodołamacze 2021. W uzasadnieniu Kapituła Konkursu Centralnego poinformowała, że nagroda przyznana jest suwalczance za szczególną wrażliwość społeczną.

Niepełnosprawni.pl: Lodołamacze 2021: Nagrodzono firmy zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami

Pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami uhonorowano 7 października, na czwartkowej Gali Finałowej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021. – Współpraca z osobami z niepełnosprawnością to ogromny potencjał – powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

WP Kobieta: Beata Chmielowska-Olech na gali Lodołamacze 2021

 

Beata Chmielowska-Olech na gali Lodołamacze 2021. Zachwyciła w sukni niszowej projektantki.
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 100 z 370