Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2014 arrow Polska The Times, Dziennik Zachodni, Gazeta Wrocławska, Nasz Głos Poznański, Dziennik Łódzki, Dzienn

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Polska The Times, Dziennik Zachodni, Gazeta Wrocławska, Nasz Głos Poznański, Dziennik Łódzki, Dzienn

Polska The Times, Dziennik Zachodni, Gazeta Wrocławska, Nasz Głos Poznański, Dziennik Łódzki, Dziennik Bałtycki, Gospodarka Podkarpacka, Przedsiębiorczość Podlasia, Radio Gdańsk o starcie Konkursu Lodołamacze

 

Ruszyła IX edycja konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Jego celem jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. Lodołamacz to firma, która przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje osoby niepełnosprawne, a także wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych -w ramach kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych - organizuje IX edycję konkursu Lodołamacze 2014. Do udziału w nim zaprasza wszystkich pracodawców: firmy, instytucje, organizacje -bez względu na reprezentowaną branżę i wielkość.

Na formularze zgłoszeniowe organizator czeka do 15 sierpnia br. Najpierw odbędą się etapy regionalne zakończone uroczystymi galami w 9 miastach kraju. Na specjalnej gali ogólnopolskiej, 8 października na Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy dotarli do etapu ogólnopolskiego. Pracodawcy mogą startować w tym konkursie w trzech kategoriach: zakład pracy chronionej, otwarty rynek oraz instytucja.