Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow Radio PIK: Dla kogo tytuł "Lodołamacza"?

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Radio PIK: Dla kogo tytuł "Lodołamacza"?
Kto w tym roku zdobędzie tytuł Lodołamacza? O prestiżową nagrodę w Konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie walczą także firmy, organizacje i instytucje z Kujaw i Pomorza. W tegorocznej edycji konkursu ponad 20 zgłoszeń pochodzi z naszego regionu.
"W tym roku obok znanych już kategorii, takich jak: zatrudnienie chronione, otwarty rynek pracy i lodołamacz instytucja, pojawiły się nowe" - wyjaśnia Magdalena Słonecka-Kuich z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy.

 

Konkurs "Lodołamacze" składa się z dwóch etapów: regionalnego i centralnego. Kujawsko-Pomrskie tworzy region z trzema innymi: podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz pomorskim. W sumie z tego okręgu o tytuł "Lodołamacza" walczyć będzie ponad 60 firm, organizacji i instytucji. 24 zgłoszenia pochodzą z Kujaw i Pomorza. 29 sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się posiedzenie Kapituły Regionalnej.

 

Ogólnopolska gala "Lodołamaczy" odbędzie się 27 września w Warszawie. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie pod adresem wwwlodolamacze.info.pl.

Mówi Magdalena Słonecka-Kuich z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy - posłuchaj

 

źródło: radiopik.pl/