Startarrow Etap regionalny arrow kuj.-pom., podl., pom., warm.-mazur. arrow Sopot.pl: Państwowa Galeria Sztuki wśród Lodołamaczy 2017

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Sopot.pl: Państwowa Galeria Sztuki wśród Lodołamaczy 2017
Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie otrzymała wyróżnienie w kategorii Przyjazne Przestrzenie podczas regionalnej gali konkursu Lodołamacze 2017.

Wyróżnienie dla Państwowej Galerii Sztuki. Na zdjęciu po prawej Piotr Darda, główny specjalista ds. technicznych w PGS. Fot. materiały prasowe POPON

 

Lodołamacze to konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie, organizowany przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Gala regionalnego etapu województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego odbyła się 12 września 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

 

– To dla nas ważne wyróżnienie i bardzo się cieszymy – mówi Piotr Darda, główny specjalista ds. technicznych w PGS. – Kładziemy nacisk na to, by docierać do wszystkich i jedną z takich grup są właśnie osoby niepełnosprawne. Nasze sale są przystosowane do ich potrzeb. Prowadzimy też zajęcia plastyczne czy z malarstwa z myślą o niepełnosprawnych – dodaje Darda.

 

źródło: sopot.pl/