Startarrow Etap regionalny arrow kuj.-pom., podl., pom., warm.-mazur. arrow Suwałki 24: Lodołamacz 2017 dla ZAZ SOWA w Lipniaku

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Suwałki 24: Lodołamacz 2017 dla ZAZ SOWA w Lipniaku
Zakład Aktywności Zawodowej SOWA w Lipniaku zdobywcą I miejsca w kategorii w „Zakłady pracy chronionej" w Kujawsko-Pomorskiej, Podlaskiej, Pomorskiej, Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017. Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się w Gdańsku.

W konkursie LODOŁAMACZE biorą udział instytucje i podmioty przełamujące stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. To pracodawcy, którzy integrują osoby niepełnosprawne i stwarzają im szansę na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

 

 

Spośród zgłoszonych do konkursu podmiotów z czterech województw biorących udział w konkursie, Zakład Aktywności Zawodowej SOWA, kierowany przez Dyrektor Bożennę Chmielewską, okazał się być wzorcową i wyróżniającą się jednostką. Wyjątkowość została doceniona przez jurorów konkursu i nagrodzona pierwszym miejscem w kategorii „Zakłady pracy chronionej".

 

Zdobycie pierwszego miejsca w konkursie o tak dużym zasięgu, jest wielkim osiągnięciem oraz dowodem uznania wysiłku i zaangażowania pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej SOWA.

 

Gratulujemy i życzymy aby praca na rzecz osób niepełnosprawnych przynosiła nadal wiele satysfakcji dyrekcji, pracownikom i podopiecznym ZAZ SOWA w Lipniaku.

 

W uroczystej gali wzięli udział Szczepan Ołdakowski, Starosta Suwalski oraz Bożenna Chmielewska, dyrektor wyróżnionej jednostki.

 

Konrad Charmuszko
źródło: suwalki24.pl