Startarrow Etap centralny arrow Aktualności arrow Plejada.pl: Agata Duda cała na biało na finałowej gali

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
SponsorzyPlejada.pl: Agata Duda cała na biało na finałowej gali

Agata Duda pojawiła się w środę na gali finałowej konkursu Lodołamacze 2017. Pierwsza dama RP miała na sobie elegancką białą kreację. Zobacz, jak się prezentowała.
WARSZAWA LODOŁAMACZE 2017 (Agata Kornhauser-Duda) foto: PAP

 

W środę na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa XII edycji Konkursu Lodołamacze 2017. To konkurs dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnienie niepełnosprawnych. Po raz trzeci odbywał się pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy, pierwszej damy RP.

 

- Umiejętnie i konsekwentnie kruszą Państwo lody obojętności wobec osób z niepełnosprawnościami - powiedziała żona prezydenta RP podczas gali.

 

Agata Duda na uroczystości pojawiła się w białej, kreacji, zdobionej złocistym haftem. Pierwsza dama założyła charakterystyczny dla siebie komplet - marynarkę i spódnicę za kolano. Do tego dobrała białe szpilki. Zobacz, jak się prezentowała.

 

Galę finałową Konkursu Lodołamacze poprowadził Tomasz Kammel. Na scenie wystąpił też Artur Andrus z zespołem, a w tańcu zaprezentowali się Stefano Terrazzino i Iwona Cichosz, Miss Świata Osób Niesłyszących. Obecny był również Krzysztof Hołowczyc, ambasador kampanii.

 

Zobacz galerię

 

Źródło: plejada.p