Startarrow Etap centralny arrow Aktualności arrow PUP Rzeszów: Lodołamacze 2017

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
SponsorzyPUP Rzeszów: Lodołamacze 2017
27 września 2017 r. w Zamku Królewskim w Warszawie miała miejsce Ogólnopolska XII Jubileuszowa Gala Konkursu Lodołamacze 2017. Spośród zwycięzców etapu regionalnego Kapituła wyłoniła ogólnopolskich Lodołamaczy 2017. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama Pani Agata Kornhauser-Duda. Zwracając się do laureatów wyraziła uznanie wobec ich postawy poprzez którą umiejętnie i konsekwentnie kruszą lody obojętności w stosunku do osób niepełnosprawnych.

 

 

Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele naszego regionu. W kategorii Dziennikarz bez Barier zwyciężyła Bernadeta Szczypta z Radia Rzeszów. Kapituła uhonorowała także Miejski Zespół Żłobków z Rzeszowa, przyznając III miejsce w kategorii Instytucja.

 

Jesteśmy dumni, że zostali zauważeni Ci, którzy kierując się wrażliwością dostrzegają drugiego człowieka, a podejmowanymi przez siebie działaniami przełamują wszelkie bariery, udowadniając na każdym kroku, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Nasza radość jest tym większa, że Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miał w tym swój udział nominując do nagrody zwycięzców konkursu.

 

Źródło: pup.rzeszow.pl