Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow PFRON: Łamią bariery w społeczeństwie, a teraz mogą zostać za to nagrodzeni

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasador Konkursu
Anita WłodarczykOgólnopolscy Patroni Medialni
Partner


Sponsor

PFRON: Łamią bariery w społeczeństwie, a teraz mogą zostać za to nagrodzeni
Do 15 sierpnia oddział terenowy w Bydgoszczy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przyjmuje zgłoszenia w konkursie „LODOŁAMACZE 2019”. Konkursie, do którego na przestrzeni 13 lat zgłoszono ponad 4 500 firm, osób i instytucji wykazujących się niesamowitym zaangażowaniem w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami z całego kraju.

 

 


Co wyróżnia nominowanych w tym konkursie? To nie tylko zdobywane latami doświadczenie, podtrzymywana przez pokolenia tradycja czy osiągnięty sukces. To przede wszystkim ogromna wrażliwość społeczna, a co za tym idzie zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.


Można, więc śmiało powiedzieć, że przystąpienie do konkursu to nie tylko wyróżnik wrażliwości czy solidarności społecznej, ale również nowoczesne podejście do polityki zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.


Nominacje można zgłaszać w następujących kategoriach:

1. Zatrudnienie Chronione

2. Otwarty Rynek Pracy

3. Instytucja

4. Przyjazna Przestrzeń

5. Zdrowa Firma

6. Dziennikarz bez Barier


Zainteresowane udziałem w konkursie firmy mogą składać zgłoszenia w oddziale terenowym POPON w Bydgoszczy, ul. Hetmańska 38 lub drogą elektroniczną: www.lodolamacze.info.pl

Źródło: http://www.pfron.org.pl