Startarrow Etap centralny arrow Radio Gorzów: LUW laureatem konkursu Lodołamacze

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Radio Gorzów: LUW laureatem konkursu Lodołamacze
Zdrowy i zadowolony pracownik to efektywny pracownik - tak w dużym skrócie można określić zarządzanie zasobami ludzkimi w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Podejmowane działania, promujące zdrowie w miejscu pracy i poprawę kondycji pracowników, to np. zakup ergonomicznego sprzętu biurowego, organizowanie badań profilaktycznych czy szkolenia prozdrowotne. Te wszystkie elementy pomogły urzędowi wystartować w konkursie kampanii społecznej „Pracodawca Wrażliwy Społecznie” pod nazwą „Lodołamacze”.

 

 

Co ważne, Lubuski Urząd Wojewódzki zajął pierwsze miejsce w kategorii „Zdrowa Firma”. To wyróżnienie bardzo nas cieszy – mówi Roman Sondej, dyrektor generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i dodaje, że LUW szczególną troską objął także pracowników niepełnosprawnych.

 
Posłuchaj


W tym celu podejmowany jest szereg działań – dodaje Roman Sondej.

 

Posłuchaj


Co ważne, LUW jest otwarty na potrzeby pracowników i często jest tak, że realizuje ich konkretne pomysły na to, jak zdrowo spędzać czas. Mówi Sabina Ren, dyrektor Biura Organizacji i Kadr w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Posłuchaj


Jednymi z licznych propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu to np. możliwość ćwiczeń w specjalnej sali w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, czy też zajęcia z nordic walking. Mówi Ewa Dudek z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW.

 

Posłuchaj


Dodajmy, że konkurs, w którym Lubuski Urząd Wojewódzki został laureatem, odbył się pod patronatem Pierwszej Damy. Agata Kornhauser – Duda spotka się z lubuskimi urzędnikami 15 października.

 

Szerszy materiał:

 

Posłuchaj


 

Źródło: https://www.radiogorzow.pl