Startarrow Etap centralny arrow PFRON: Lodołamacze 2020  gala finałowa w Warszawie

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasador Konkursu
Anita WłodarczykOgólnopolscy Patroni Medialni
Partner


Sponsor

PFRON: Lodołamacze 2020  gala finałowa w Warszawie

 

Wczoraj, 8 października br., na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się gala finałowa konkursu „Lodołamacze 2020”, którego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.


Celem konkursu, który przyświeca od 15 lat jego organizatorom, jest uhonorowanie i docenienie pracodawców, instytucji oraz organizacji wyróżniających się wyjątkową wrażliwością społeczną na potrzeby innych.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wśród nagrodzonych znajdują się dwie instytucje z Kujaw i Pomorza.


W Kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa trzecie miejsce i Statuetkę „Lodołamacza 2020” otrzymał Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi, który został utworzony w 2012 r. ZAZ świadczy różnego rodzaju usługi, m.in. gastronomiczne, porządkowe, krawieckie czy pralnicze. Poza tym, w swojej ofercie, posiada centrum szkoleniowo-konferencyjne i plac zabaw dla dzieci.


Natomiast w Kategorii Przyjazna Przestrzeń wyróżnienie otrzymało nowo powstałe Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku koło Nakła nad Notecią. Centrum powstało w budynku byłej szkoły i od samego początku wzbudza zachwyt. Otrzymało także wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” w kategorii „Integracja międzypokoleniowa i opieka  społeczna”.

 

Laureatom z naszego województwa serdecznie gratulujemy!