Skład Kapituły Etapu Regionalnego LODOŁAMACZE 2016 Oddział Łódzki - Zbigniew Rau - Wojewoda Łódzki
- Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego
- Hanna Zdanowska - Prezydent Miasta Łodzi
- Iwona Śledzińska-Katarasińska - Poseł na Sejm RP
- Andrzej Świderski - Okręgowy Inspektor Pracy
- Agnieszka Łukomska-Dulaj - Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego
- Władysław Skwarka - Dyrektor Łódzkiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
- Andrzej Kaczorowski - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy
- prof. Dorota Podgórska-Jachnik - Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi
- Ewa Ściborska - Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miasta Łodzi
- Magdalena Michalak - Dziennikarka TVP Łódź
- Sławomir Michalski - Przewodniczący Łódzkiej Rady Wojewódzkiej
|
|
Skład Kapituły Etapu Regionalnego LODOŁAMACZE 2010
Oddział Łódzki Wojewoda Łódzki - Jolanta Chełmińska
Prezydent Miasta Łodzi
Okręgowy Inspektor Pracy - Andrzej Świderski
Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego - Agnieszka Łukomska–Dulaj
Dyrektor Łódzkiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Władysław Skwarka
p.o. Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy - Robert Jakubowski
Pełnomocnik Prezydenta Łodzi ds. Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miasta Łodzi - Lidia Fido
Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miasta Łodzi - Ewa Ściborska
Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej - Ewa Sieńsko
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi – Dorota Podgorska-Jachnik
|
|
Skład Kapituły Etapu Regionalnego LODOŁAMACZE 2011 Oddział Łódzki - Jolanta Chełmińska
Wojewoda Łódzki - Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi - Witold Stępień
Marszałek Województwa Łódzkiego - Andrzej Świderski
Okręgowy Inspektor Pracy - Agnieszka Łukomska-Dulaj
Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego - Władysław Skwarka
Dyrektor Łódzkiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Andrzej Kaczorowski
Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy - Ewa Ściborska
Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miasta Łodzi - Andrzej Staliński
Przewodniczący Łódzkiej Rady Wojewódzkiej - Barbara Białowiejska
Spółdzielnia Elektrotechniczna Pokój Kategoria Zakład Pracy Chronionej Lodołamacze 2008 – I miejsce i statuetka Lodołamacza - Kazimierz Iwanicki
Laser-Sinex Zakład Pracy Chronionej 2007 – I miejsce - Czesław Zabost
Spółdzielnia Inwalidów SIZEI ze Skierniewic – II miejsce Kategoria Zakład Pracy Chronionej 2008 |
|
|
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>
|
Pozycje :: 64 - 66 z 66 |