Startarrow Poprzednie edycje

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Poprzednie edycje
PIP: Nagrody za wspieranie zatrudnienia niepełnosprawnychNa Zamku Królewskim w Warszawie 7 października 2021 roku odbyła się uroczysta gala konkursu dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych - Lodołamacze. Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska- Hrycko wręczyła statuetkę laureatowi w kategorii Zatrudnienie Chronione.

Radio 5: Joanna Mendak LodołamaczemJoanna Mendak, suwalska pływaczka, z nagrodą specjalną „Lodołamacze”. Mowa o wyróżnieniu przyznawanym między innymi za promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Mendak statuetkę odebrała wczoraj (07.10) na Zamku Królewskim w Warszawie podczas 16. Gali Finałowej Konkursu Lodołamacze 2021. W uzasadnieniu Kapituła Konkursu Centralnego poinformowała, że nagroda przyznana jest suwalczance za szczególną wrażliwość społeczną.

TVP 1 Panorama: Lodołamacze 2021 przyznane

TVP 2 Panorama: Lodołamacze 2021 przyznane

Niepełnosprawni.pl: Lodołamacze 2021: Nagrodzono firmy zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami

Pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami uhonorowano 7 października, na czwartkowej Gali Finałowej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021. – Współpraca z osobami z niepełnosprawnością to ogromny potencjał – powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 37 - 45 z 2773