Startarrow Poprzednie edycje

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Poprzednie edycje
"Lodołamacze" w Inowrocławiu
- Praca jest wartością samą w sobie. Dzięki niej osoby niepełnosprawne czują się pełnowartościowymi członkami społeczeństwa – powiedział Ryszard Brejza, Prezydent Miasta Inowrocław podczas inauguracji Drugiej Edycji Konkursu Lodołamacze 2007 w Inowrocławiu, organizowanego przez Polską Organizacje Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. - Warto podkreślić ideę Konkursu, który ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na problemy rehabilitacji osób niepełnosprawnych, oraz kreowanie wzorców postępowania – dodał.
Lodołamacze w Toruniu
- Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych powinna być najważniejsza, musimy przekonać się o słuszności tego procesu – tak Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przekonywał do zatrudniania niepełnosprawnych podczas konferencji promującej konkurs Lodołamacze 2007, która odbyła się 7 lutego w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. – Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pracę na rzecz osób niepełnosprawnych i jestem przekonany, że nadal będziemy wspólnie działać w tym kierunku – dodał marszałek.

Lodołamacze w Wielkopolsce
Wierzę, że konkurs Lodołamacze pomoże zwalczyć stereotypy i zachęci pracodawców do zatrudniania niepełnosprawnych. I edycja konkursu pokazała, że są wśród nas tacy przedsiębiorcy, którzy mimo spotykających ich trudności chcą dać pracę osobom niepełnosprawnym – powiedział Fryderyk Pąpka, Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Wielkopolskiego Oddziału Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych na konferencji w Urzędzie Miasta w Poznaniu. Rozpoczęła ona regionalny etap Konkursu Lodołamacze 2007. Organizatorem Konkursu jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
"Lodołamacze" we Wrocławiu
- Ten konkurs ma przełamywać uprzedzenia i bariery. Nie rozwiąże może wszystkich problemów, ale na pewno wskaże dobre wzorce, które warto naśladować – powiedział Zbigniew Jędryczek, Przewodniczący Dolnośląskiego Oddziału Polskiej Organizacji Pracodawców osób Niepełnosprawnych, podczas konferencji inaugurującej Regionalny Etap Konkursu Lodołamacze 2007, która odbyła się 31 stycznia w sali Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu.

W Bydgoszczy zainaugurowano Lodołamaczy
- Zatrudniający osoby niepełnosprawne to swego rodzaju „misjonarze”, którzy propagują idee likwidowania barier i przełamywania stereotypów w polityce personalnej swoich firm – mówił na konferencji Jerzy Pająk, członek Rady Wojewódzkiej Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Konferencja inaugurująca drugą edycję konkursu Lodołamacze odbyła się w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy.

<< « start < wstecz 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2683 - 2691 z 2773