Lodołamacz Specjalny - Pani Ewa Ślósarek – Kierownik Wydziału Instrumentów Rynku Pracy PUP Toruń
Etap ŁÓDZKI
Zatrudnienie Chronione
I miejsce - SIZEI Spółdzielnia Inwalidów Zakład Elementów Indukcyjnych
II miejsce - INTAP Tobik Spółka JawnaIII miejsce -Laser-Sinex Sp. z o.o.
Otwarty Rynek
I miejsce -Pelion Healthcare Group
II miejsce
- Kapituła nie przyznała II miejsca
III miejsce -Kapituła nie przyznała III miejsca
Wyróżnienie:
- "COMFORTUM", ul. Piotrkowska 165 /169 lok. 502, 90-447 Łódź
- Cardif Services Sp. z o.o., 90 – 562 Łódź, ul. Łąkowa 11
Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce - Muzeum Kinematografii w Łodzi, pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź
II miejsce - Polski Związek Głuchych
Oddział Łódzki,
ul. Nawrot 94/96, 90-040 Łódź
III miejsce - Polski Związek Niewidomych, Okręg Łódzki Więckowskiego 13, 90-721 Łódź
Super Lodołamacz - II Urząd Skarbowy Łódź- Bałuty, ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, 91-222 Łódź
Lodołamacz Specjalny - Łódzkie Towarzystwo Rehabilitacyjno -Sportowe Niepełnosprawnych, Polska, 91-848 Łódź, ul Górnicza 5, „Drużyna Koszykarzy” Piotr Darnikowski, Robert Wiśnik, Krzysztof Pietrzyk.
Etap MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKI
Zatrudnienie Chronione
I miejsce - Spółdzielnia Inwalidów „Naprzód” w Krakowie, 31-215 Kraków ul. Żabiniec 46
II miejsce -
Spółdzielnia inwalidów „Tarnospin” w Tarnowie, 33-104 Tarnów, ul. okrężna 4AIII miejscel - P.P.H.U. „SUBOR” Zakład Pracy Chronionej Ewa Ptak w Staszowie, 28-200 Staszów, ul. Towarowa 40
Otwarty Rynek
I miejsce i statuetka Lodołamacza - MC Perfekt Firma Handlowo- Usługowa Mariola Cierniak w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul. Sikorskiego 72
II miejsce i srebrny medal -
LabOratorum cogito sp. z o. o. w krakowie 30-318 Kraków, ul. M. Bałuckiego 6III miejsce i brązowy medal - aspen rEs sp. z o. o. w krakowie, 31-222 Kraków ul. Bularnia 5
Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce - Stowarzyszenie na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego „KLUCZ” w Kolbarku, 32-310 Klucze, Kolbark, ul. Żródlana 3
II miejsce i srebrny medal - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w Krakowie, 31-261 Kraków, ul. Wybickiego 3A
III miejsce i brązowy medal - MIEJSKI Ośrodek pomocy społecznej w Krakowie, 30-529 Kraków, ul. Józefińska 14
Super Lodołamacz - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Lodołamacz Specjalny - Andrzej Brandstaetter- muzyk i założyciel Fundacji Pro Artis
Wyróżnienie w kategorii Super Lodołamacz: Caritas Diecezji Sandomierskiej – za szczególną wrażliwość na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Etap MAZOWIECKI
Zatrudnienie Chronione
I miejsce - MTM Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych Tadeusz Szczepański ul. Mechaników 10, 03-684 Warszawa
II miejsce - ZPC Mieszko S.A, ul. Chrzanowskiego 8B, 04-392 Warszawa
III miejsce - PHU Hollywood Spółka Jawna, ul. Bojanowska 2a, 09-200 Sierpc
Otwarty Rynek
Kapituła nie przyznała I miejsca
II miejsce - Stanisław B. Pruszyński SYSTEM A-Z, ul. Chybicka 5, 04-825 Warszawa
III miejsce - P.Dussmann Spółka z o.o., ul. Kurpińskiego 55A, 02-733 Warszawa
Wyróżnienie - Invexhib Warszawa Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa
Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce - Fundacja „Vis Maior”, ul. Cieszkowskiego 1/3 lok. 75, 01-636 Warszawa
II miejsce - Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo, ul. Twarda 51/55, 00-818 Warszawa
III miejsce - Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach, ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce
Pracodawca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce – Wyszkowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „SZRON”, ul. Adama Mickiewicza 5, 07-200 Wyszków
II miejsce – Vinet Łukasz Moskwa, ul. Szymanowskiego 5, 05-092 Łomianki
III miejsce - EduHit Danuta Lembowicz, Kraina Zabaw i Rozwoju Wyspa Uśmiechu, ul. Perkuna 56 lok. 33, 04-180 Warszawa
Lodołamacz Specjalny - Robert Nowak
Super Lodołamacz - Tadeusz Nowicki – Prezes Integracyjnego Klubu Sportowego AWF, ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa
Etap PODKARPACKO-LUBELSKI
Zatrudnienie Chronione
I miejsce - ZMM Maxpol Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak 35-206 Rzeszów, ul. Okulickiego 16C
II miejsce - Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej, 21-010 Łęczna, ul. Krasnystawska 52
III miejsce - Zakład Aktywności Zawodowej w Oleszycach Koła PSOUU w Jarosławiu, 37-630 Oleszyce, ul. Wiejska 114 Stare Oleszyce
Otwarty Rynek
I miejsce - Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej „RUDEK” Gabinety Rehabilitacji Medycznej Andrzej Rudek, ul. Pelczara 4/1, 35-312 Rzeszów
II miejsce - Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax, 24-100 Puławy, ul. Zielona 28 a
III miejsce - ORTOREHA Zakład Sprzętu Ortopedycznego Wiesław Chorzępa, 35-026 Rzeszów ul. Reformacka 3
Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce - Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dworska 14
II miejsce - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rzeszowie, 35-051 Rzeszów, ul. Staszica 10b
III miejsce - Urząd Miasta Lublin, 201-109 Lublin, Plac Króla Władysława Łokietka 1
Lodołamacz Specjalny - Pan Jacek Czech
Wyróżnienie w kategorii Lodołamacz Specjalny - Pani Teresa Estko - za wybitne dokonania na rzecz osób niepełnosprawnych.
Super Lodołamacz - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu
Wyróżnienie w Kategorii Lodołamacz Specjalny - Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym - za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych.
Zatrudnienie Chronione
I miejsce - Hotel Gracja Józef Kuczyński, ul. Dąbrowskiego 20B, 66-400 Gorzów Wlkp
II miejsce - Z.P.H.U. Tom-Kil Grażyna Tomczak Krzysztof Tomczak, ul. Witkowska 29 62-200 Gniezno
III miejsce - Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak, ul. Błotna 5b, 65-133 Zielona Góra
Otwarty Rynek
I miejsce - Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o, Perzyce 46 63-760 Perzyce
II miejsce - Draft 6 Sp. z o. o., os. Łużyckie 51 66-200 Świebodzin
III miejsce - Delhan Artur Szyszka , ul. Budowlanych 5 64-100 Leszno
Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce - Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidowmych i Słabowidzących, ul. Ognik 20B 60-386 Poznań
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu, ul. Poznańska 200 63-800 Gostyń
Lodołamacz Specjalny - Barbara Wrzesińska
Super Lodołamacz - Starostwo Powiatowe w Poznaniu