Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2011

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Lodołamacze 2011
Lodołamacze w Poznaniu
- Cieszę się, ze grono Lodołamaczy się znowu się powiększyło. Wszystkie firmy które wystartowały w tym roku w naszym konkursie udowodniły, że jego idea promowanie zatrudniania osób niepełnosprawnych jest żywa, a przełamanie niepotrzebnych stereotypów i uprzedzeń potrzebne – powiedział Fryderyk Pąpka Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Oddziału Wielkopolskiego, podczas Gali kończącej Regionalny Etap Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2008 w Wielkopolsce.
Lodołamacze we Wrocławiu
Nagradzając pracodawców zatrudniających niepełnosprawnych pracowników, chcemy propagować odpowiedzialnego podejścia do biznesu – mówiła Barbara Pokorny Przewodnicząca Rady Krajowej Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, podczas Gali kończącej Regionalny Etap Konkursu Lodołamacze 2008 we Wrocławiu.
Laureaci Regionalnego Etapu Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie w Rzeszowie:
Znamy już „Lodołamaczy” na Podkarpaciu. W Filharmonii Rzeszowskiej wręczono statuetki tym pracodawcom, którzy według kapituły robią najwięcej na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych.
Gala Finałowa Regionalnego Etapu konkursu Lodołamacze na Śląsku  zapowiedź
Informujemy, że Gala Finałowa Regionalnego Etapu Konkursu Lodołamacze 2008 w województwie śląskim odbędzie się 28 kwietnia 2008 r. o godzinie 14.00 w „Salach Turkusowych” Qubus Hotel Prestige, Katowice ul. Uniwersytecka 13. Serdecznie zapraszamy.
Lodołamacze w Gdańsku
Regionalny etap Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2008 w Oddziale Pomorskim został rozstrzygnięty. Jak podkreślał Paweł Czapliński dyrektor oddziału, budujący jest fakt, ze z roku na rok do konkursu przystępuje coraz więcej firm.
<< « start < wstecz 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2494 - 2502 z 2660