Startarrow Etap regionalny arrow dolnoś., lubus., opol., śląs. arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
PFRON: Lodołamacze Regionalne rozdane w Katowicach

Po raz czternasty rozdano nagrody w konkursie Lodołamacze. Tegoroczna uroczystość odbyła się 10 września br. w gmachu Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Nagrody, które z biegiem lat stały się symbolem otwartości dedykowane są przede wszystkim pracodawcom zatrudniającym osoby z niepełnosprawnością.Czytaj całość...
ING Bank Śląski: ING Bank Śląski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2019
ING Bank Śląski został laureatem w XIV edycji konkursu LODOŁAMACZE, w której nagrodzeni zostali pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne. Bank otrzymał wyróżnienie w kategorii Zdrowa Firma.
Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Poznaliśmy laureatów konkursu Lodołamacze 2019 z południowo-zachodniej Polski
Konkurs Lodołamacze jest organizowany przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych (FAZON) działającej przy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON). Głównym celem inicjatywy jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością oraz zachęcanie do tworzenia nowych miejsc pracy oraz podnoszenia standardów stanowisk już istniejących.
Czytaj całość...
Radio EM: Katowice. Znamy laureatów Lodołamaczy 2019. Pytamy o sytuację osób niepełnosprawnych
Regionalny konkurs Lodołamacze 2019 - już rozstrzygnięty! Dziś w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się Regionalna Gala Konkursu.
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Zwycięscy Konkursu Lodołamacze 2019
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni

Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni.

 

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Lodołamacze.

 

Mowa o wyróżnieniach dla osób, a także instytucji, które pokonują bariery i tworzą miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. To już XIV edycja tego konkursu - nagrody wręczano zwycięzcom z województw śląskiego,dolnośląskiego,opolskiego i lubuskiego.

Czytaj całość...
Dziennik Zachodni: Lodołamacze 2019 rozdane ZDJĘCIA Poznaliśmy laureatów z województwa śląskiego
W Katowicach odbyła się gala XIV edycji konkursu Lodołamacze. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla pracodawców, którzy na co dzień łamią stereotypy i zatrudniają osoby niepełnosprawne. Nagrodzono laureatów z województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego.
Czytaj całość...
TVS: Katowice: Łamią stereotypy i bariery, dostają LODOŁAMACZE!
Nagradzają osoby, pracodawców i organizacje pozarządowe oraz instytucje działające na rzecz społecznej i zawodowej aktywności osób niepełnosprawnych. Dziś w Bibliotece Śląskiej w Katowicach po raz czternasty odbyła się regionalna gala konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Laureaci Regionalnej Gali XIV Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2019 - KatowiceBiblioteka  Śląska w Katowicach, Plac Rady Europy 1,
10 września 2019 r.

Czytaj całość...
Gazeta Piastowska: Niepełnosprawny, nie znaczy gorszy! Rehabilitacja poprzez śpiew i muzykę

Z wokalistką i kompozytorką Patrycją Kamola – rozmawia Krystyna Mika/

red: Zostałaś Honorowym Ambasadorem Konkursu “Lodołamacze 2019”. Czy jest to Twoje nowe zetknięcie się z problematyką niepełnosprawności?

Patrycja Kamola: Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze” organizowanym przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zostałam wybrana już po raz drugi. W tym roku swoim patronatem objęłam nie tylko Dolny Śląsk, ale również województwo lubuskie, śląskie i opolskie. Z osobami niepełnosprawnymi mam kontakt od wielu lat współpracując z Warsztatami Terapii Zajęciowej czy Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Są to placówki pomagające osobom niepełnosprawnym w pozyskaniu lub przywróceniu im zaradności osobistej i zdolności wykonywania czynności życia codziennego. Osoby niepełnosprawne stanowią grupę ludzi, dla których nabycie podstawowych umiejętności potrzebnych im w dorosłym życiu może skutkować podjęciem w przyszłości pracy zawodowej, która podnosi poczucie ich własnej wartości.

Czytaj całość...
Gazeta Piastowska: Honorowa Ambasadorka Lodołamaczy
Patrycja Kamola z Legnicy została Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze”.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 43 - 63 z 120