Startarrow Etap regionalny arrow lub., małop., podkarp.,podl.

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni MedialniSponsor Główny
"Konkursu Lodołamacze 2022"Radio Kraków: Cztery krakowskie firmy i instytucje nagrodzone w regionalnej edycji konkursu Lodołama

 

W kategorii Zakładu Pracy Chronionej II miejsce zajęła Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel. W kategorii Otwarty Rynek II miejsce zajęła firma Proassist. Muzeum Narodowe w Krakowie zajęło III miejsce w kategorii Instytucje, a Muzeum AK zwyciężyło w kategorii Przyjazna Przestrzeń.

Czytaj całość...
Telewizja Łuków Master TV, Bomega: ŁUKSJA-MED zdobywa statuetkę LODOŁAMACZE 2022

 

Łuksja – Med Sp z o.o. w Łukowie znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2022. Konkurs od 17 lat organizuje Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj całość...
Polskie Radio Rzeszów: Oto wspaniali podkarpaccy Lodołamacze!

 

W "Tu i teraz" rozmawialiśmy podkarpackimi Lodołamaczami, czyli laureatami Konkursu Lodołamacze dla pracodawców wrażliwych społecznie. W Krakowie odbyła się Gala Regionalna Konkursu dla województw lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i podlaskiego.

Czytaj całość...
Sanel: Lubelska, Małopolska, Podkarpacka, Podlaska Regionalna Gala XVII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE

 

Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel wzięła udział w XVII edycji konkursu Lodołamacze 2022. Zajęliśmy drugie miejsce w kategorii Zatrudnienie chronione za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły konkursowej nasza spółdzielnia stanowi wzór godny naśladowania na polu rehabilitacji zawodowej.

Czytaj całość...
Gmina Iwierzyce: GMINA IWIERZYCE LAUREATEM W KONKURSIE LODOŁAMACZE 2022


W dniu 26.09.2022 r. Wójt Gminy Iwierzyce Ryszard Filipek oraz Sekretarz Gminy Iwierzyce Łukasz Tobiasz uczestniczyli w uroczystej gali „Lodołamacze 2022”, która odbyła się w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

Czytaj całość...
KUL CAN jednym z Lodołamaczy 2022

 

Centrum Aktywizacji Osób z Niepełnosprawnością KUL CAN zostało laureatem regionalnego konkursu "Lodołamacze", wyróżniającego instytucje oraz pracodawców wrażliwych społecznie, które działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Statuetkę, podczas gali w Krakowie, odebrał dyrektor KUL CAN Paweł Robak.

Czytaj całość...
eLubaczów: WTZ w Oleszycach otrzymał statuetkę LODOŁAMACZA 2022

 

Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach został laureatem regionalnego konkursu Lodołamacze 2022. Instytucja otrzymała tytuł za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii „Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa”.

Czytaj całość...
Muzeum AK: Nagrody Lodołamacze 2022 rozdane  wśród laureatów Muzeum AK!

 

W poniedziałek 26 września w siedzibie Muzeum AK przy ul Wita Stwosza 12 odbyła się Regionalna Gala 17. edycji Konkursu „Lodołamacze” 2022. W trakcie uroczystości nagrodzeni zostali m.in. pracodawcy zatrudniający osoby z niepełnosprawnością. W gronie laureatów znalazła się także nasza instytucja!

Czytaj całość...
TVP 3 Lublin: Lodołamacze 2022. Znamy laureatów tegorocznej edycji

 

Poznaliśmy laureatów Regionalnego Etapu Konkursu „Lodołamacze”. Wśród nagrodzonych podczas XVII edycji wydarzenia znalazła się dziennikarka TVP3 Lublin i cztery podmioty z naszego regionu. W tym roku Gala Finałowa tego etapu konkursu odbyła się w Krakowie.

Czytaj całość...
Kraków Bez Barier: Regionalna Gala XVII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE26 września 2022 r. w MUZEUM ARMII KRAJOWEJ im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie odbędzie się Regionalna Gala XVII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2022, podczas której nagrodzeni zostaną pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne.

Czytaj całość...
Fotorelacja z lubelskiej, małopolskiej, podkarpackiej, podlaskiej Regionalnej Lodołamacze 2022

 

26 września 2022 r. o godz. 13:00
MUZEUM ARMII KRAJOWEJ im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie, ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków

 

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 21 z 131