Startarrow Etap regionalny arrow lub., łódzki., mazow,, podl.

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni Medialni


Polskie Radio Rzeszów: Konkurs "Lodołamacze"

Jeszcze tylko do jutro można przesłać zgłoszenie do konkursu „Lodołamacze”. Jest skierowany do firm, instytucji i osób, które zatrudniają pracowników z niepełnosprawnościami lub działają na rzecz tych osób. Chodzi o przełamywanie lodów obojętności wobec takich osób - mówi Anna Węgrzynowicz z Polskiej Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. I dodaje, że wystarczy wejść na stronę www.lodolamacze.info.pl, wybrać jedną z 9 kategorii konkursowych i wypełnić wniosek online.

Czytaj całość...
TVP 3 Kraków: Zostań lodołamaczem


"Lodołamacze" - bo łamią stereotypy, uprzedzenia, a przede wszystkim lody obojętności na los osób z niepełnosprawnością. Zgłosić się lub nominować wybraną osobę do tegorocznej edycji konkursu można jeszcze przez 11 dni.
Czytaj całość...
ckinfo.pl: XVI edycja Konkursu Lodołamacze 2021

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już  od  16 lat  przyznaje  prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze. Kandydatów można zgłaszać do 15 sierpnia.


Czytaj całość...
UM Kielce: XVI edycja Konkursu Lodołamacze 2021
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zachęcają do wzięcia udziału w XVI edycji Konkursu Kampanii Społecznej Lodołamacze 2021.
Czytaj całość...
Dziennik Polski: Kopalnia Soli z Lodołamaczem". To już trzecia taka nagroda dla firmy
 
 
Kopalnia Soli otrzymała nagrodę „Lodołamacza2020" w kategorii "Zdrowa firma". To ogólnopolskie laury za ochronę zdrowia pracowników oraz działania i inwestycje zapewniające bezpieczeństwo pracy, a także za programy i akcje edukacyjno-zdrowotne. To już trzeci „Lodołamacz" dla spółki.
Czytaj całość...
Radio Rzeszów: Oto podkarpaccy Lodołamacze W audycji "Usłysz nasze głosy" przedstawiliśmy podkarpackich laureatów regionalnego etapu ogólnopolskiego konkursu "Lodołamacze".

 


Czytaj całość...
Niepełnosprawni Lublin: Regionalna Gala Konkursu ,,Lodołamacze 

 

 

Dusza ludzka nie podpada kalectwu, a wychowanie fizyczne jest ułożone dla szczęścia człowieka” Jędrzej Śniadecki

Czytaj całość...
Teraz Krosno: Prestiżowa nagroda dla WTZ w Krośnie
 
 
WTZ Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie otrzymał pierwsze miejsce w kategorii rehabilitacja społeczna i zawodowa podczas Regionalnej Gali Jubileuszowej XV Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2020.
Czytaj całość...
Telewizja Świętokrzyska: Lodołamacze 2020. Laureaci regionalnej gali


Podczas Regionalnej Gali Jubileuszowej XV Edycji Konkurs Lodołamacze 2020 nagrodzono pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Na gali w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach laureatom gratulował przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś.

Zobacz materiał filmowy
Czytaj całość...
PFRON: Wśród nagrodzonych Lodołamacze z Małopolski
 
 
Kopalnia Soli „Wieliczka”, Przedsiębiorstwo Społeczne Społeczna 21 Sp. z o.o. w Krakowie,  Fundacja L’Arche, Śledziejowice w Wieliczce oraz Krakowska Spółdzielnia Niewidomych „SANEL” w Krakowie - to małopolscy Laureaci I etapu Konkursu Lodołamacze 2020.
Czytaj całość...
Relacja fotograficzna z Regionalnej Gali Lodołamaczy 2020 w Kielcach

 

 

17 września 2020 r. o godz. 13:00
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga, ul. Żeromskiego 12, Kielce

 

Foto: Renata Zoldak FOTO MOLLY

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 84 z 159