Startarrow Etap regionalny arrow lub., łódzki., mazow,, podl. arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniPUP w Rzeszowie: Lodołamacze 2023

 

W dniu 6 września 2023 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się finałowa regionalna gala 18. edycji konkursu Lodołamacze 2023.
Czytaj całość...
Książnica Podlaska: Wyróżnienie Książnicy Podlaskiej w konkursie Lodołamacze 2023

Niezmiernie miło nam poinformować, że Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego została nominowana i otrzymała wyróżnienie w regionalnym etapie konkursu „Lodołamacze 2023”   obejmującego województwo lubelskie, małopolskie, podkarpackie i podlaskie w kategorii Instytucja.

Czytaj całość...
FIBRAIN: FIBRAIN laureatem konkursu LODOŁAMACZE 2023Z przyjemnością informujemy, że nasza firma FIBRAIN została Laureatem Konkursu LODOŁAMACZE 2023 Kategorii Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie – Zrównoważony Rozwój Biznesu (CSR/ESG). Bardzo się cieszymy, że tym razem odpowiedzialność społeczna naszej firmy została doceniona, w tak ważnym obszarze kampanii społecznej, której zadaniem jest promowanie osób z niepełnosprawnościami.

Czytaj całość...
UM Lublin: Lodołamacze 2023

Wczorajszy dzień przyniósł nam wiele radości z powodu ważnych wyróżnień, jakie otrzymali mieszkańcy naszego miasta oraz instytucje, którzy działali i działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Czytaj całość...
WZS w Rzeszowie: XVIII Gala Konkursu Lodołamacze

W dniu 6 września w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Regionalna Gala XVIII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2023.

Czytaj całość...
PIP Rzeszów: Za nami Regionalna Gala XVIII EDYCJI KONKURSU LODOŁAMACZE 2023

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie w dniu 6 września br. odbyła się Regionalna Gala XVIII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2023.
W trakcie uroczystości nagrodzono najlepszych pracodawców zatrudniających w swoich firmach osoby niepełnosprawne z czterech województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i podlaskiego.
Czytaj całość...
ROPS Lublin: Lodołamacze 2023 wyręczone

Tegoroczna Regionalna Gala XVIII Edycji Konkursu Lodołamacze dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i podlaskiego obyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Czytaj całość...
Radio Via: Regionalna Gala Lodołamacze 2023

Łamią stereotypy i zachęcają do myślenia o osobach potrzebujących wsparcia ze względu na stan zdrowia. W Rzeszowie odbyła się gala regionalnego konkursu Lodołamacze 2023. To 18. edycja kampanii społecznej, która ma za zadanie promowanie osób z niepełnosprawnościami. Chodzi m.in. o „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim uwrażliwianie na los osób z niepełnosprawnością, głównie na rynku pracy. Wyróżnione zostały firmy, instytucje czy fundacje.

Czytaj całość...
PFRON: Regionalna Gala Finałowa Lodołamacze 2023

W Rzeszowie odbyła się Gala Finałowa Regionalnego Etapu Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze 2023. To XVIII edycja Konkursu, w którym wyróżniane są firmy, instytucje, organizacje oraz osoby działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Czytaj całość...
Radio Rzeszów: Laureaci regionalnej Gali Lodołamacze 2023

Czytaj całość...
Fotorelacja: Lubelska, Małopolska, Podkarpacka, Podlaska Regionalna Gala Konkursu LODOŁAMACZE 2023


06 września 2023 r. o godz. 12:00
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 21 z 159