Startarrow Etap centralny arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni

Leczenie w domu.pl: Lodołamacz 2020 dla Przemysława Kossakowskiego za Down the road
czwartek, 22 październik 2020Przemysław Kossakowski, dziennikarz, osobowość telewizyjna, człowiek, którego trudno opisać za pomocą powszechnie stosowanych przymiotników kilka dni temu został uhonorowany nagrodą “dziennikarz bez barier” w konkursie Lodołamacze 2020.
 

Czytaj całość...
Weekendfm: Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi z nagrodą "Lodołamacze"
poniedziałek, 19 październik 2020
 
 
Byli pierwsi w regionie, a teraz są trzeci w kraju.
 
Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi otrzymał prestiżową nagrodę "Lodołamacze" - zajął trzecie miejsce w kraju w XV edycji konkursu organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której założycielem i fundatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
TVP3 Warszawa: Małgorzata Szumowska Dyrektor Niewidzialnej Wystawy Warszawa o Konkursie Lodołamacze
piątek, 16 październik 2020


 

 

Czytaj całość...
Powiat Tucholski: Gratulacje: ZAZ w Tucholi Lodołamaczem 2020
piątek, 16 październik 2020


29 września złoty medal w Gdańsku w etapie regionalnym, 8 października trzecie  miejsce w kraju w kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa – to nagrody w tegorocznym konkursie Lodołamacze dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi prowadzonego przez Powiat Tucholski.
Czytaj całość...
Fotorelacja z Gali Finałowej XV edycji Konkursu Lodołamacze 2020
czwartek, 15 październik 2020


Zamek Królewski w Warszawie 08.10.2020 r.
 
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze 2020  gala finałowa w Warszawie
czwartek, 15 październik 2020

 

Wczoraj, 8 października br., na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się gala finałowa konkursu „Lodołamacze 2020”, którego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj całość...
Dziennik Polski: Wielicka Kopalnia Soli uhonorowana krajowym Lodołamaczem
środa, 14 październik 2020


Kopalnia Soli w Wieliczce otrzymała nagrodę „Lodołamacza 2020” na szczeblu ogólnopolskim, w kategorii „Zdrowa firma”. To laury ochronę zdrowia pracowników oraz działania i inwestycje zapewniające bezpieczeństwo pracy, a także za programy i akcje edukacyjno-zdrowotne. Prestiżowy „Lodołamacz” powędrował do wielickiej kopalni już po raz czwarty.
Czytaj całość...
PIP: Doceniono pracodawców wrażliwych społecznie
wtorek, 13 październik 2020

 

Już po raz piętnasty wręczono „Lodołamacze”, nagrody dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 października 2020 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, nagrody w jednej z kategorii wręczał Główny Inspektor Pracy Andrzej Kwaliński.

Czytaj całość...
Łączy nas piłka.pl: Futbolowa Banda nagrodzona Super Lodołamaczem
wtorek, 13 październik 2020

 

Futbolowa Banda – pierwsza w Polsce akademia piłkarska dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami ruchowymi otrzymała wyjątkową nagrodę Super Lodołamacza. Przedstawiciele tej niezwykłej drużyny statuetkę odebrali z rąk Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy podczas uroczystej gali zorganizowanej na Zamku Królewskim już po raz 15.

Czytaj całość...
Wieliczka City: Wielicka kopalnia ogólnopolskim Lodołamaczem
wtorek, 13 październik 2020
 
 
8 października po raz 15. wręczono ogólnopolskie „Lodołamacze”. Wśród nagrodzonych znalazła się wielicka kopalnia, która zyskała uznanie jurorów jako „Zdrowa Firma” (zajęła pierwsze miejsce w tej kategorii). Nagrodę odebrał podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka”. W spotkaniu laureatów wzięła udział Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, honorowa patronka konkursu.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>