Startarrow Etap centralny arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniRzeczpospolita: Warto promować wrażliwych społecznie pracodawców
poniedziałek, 11 październik 2021Prawie 400 zgłoszeń wpłynęło do 16. już edycji konkursu Lodołamacze, który wyróżnia pracodawców otwartych na osoby z niepełnosprawnością.

Czytaj całość...
World News: Warto promować wrażliwych społecznie pracodawców
poniedziałek, 11 październik 2021

 

– Pomimo pandemii udaje nam się utrzymać dużą frekwencję w konkursie, co potwierdza, że rośnie świadomość społeczna; zwracamy coraz większą uwagę na osoby niepełnosprawne i ich potrzeby – ocenia w rozmowie z „Rzeczpospolitą" Jan Zając, prezes Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON).

Czytaj całość...
Polskie Radio Program 1: Lodołamacze 2021. Podsumowanie uroczystości (2)
niedziela, 10 październik 2021

 

Czytaj całość...
Jelonka.com: Lodołamacz dla Simetu
niedziela, 10 październik 2021To już czwarte takie wyróżnienie w historii firmy. Przedsiębiorstwo Simet S.A. z Jeleniej Góry zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Lodołamacze, w kat. „Zatrudnienie Chronione” - za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Czytaj całość...
Gazeta Wrocławska: Wrocławska firma ABC-Service Sp. nagrodzona Statuetką Lodołamacza
niedziela, 10 październik 2021

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się ogólnopolska gala XVI edycji konkursu Lodołamacze. Tym razem udział przedstawicieli Dolnego Śląska wśród nagrodzonych był raczej skromny.

Czytaj całość...
PIP: Nagrody za wspieranie zatrudnienia niepełnosprawnych
niedziela, 10 październik 2021Na Zamku Królewskim w Warszawie 7 października 2021 roku odbyła się uroczysta gala konkursu dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych - Lodołamacze. Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska- Hrycko wręczyła statuetkę laureatowi w kategorii Zatrudnienie Chronione.

Czytaj całość...
Radio 5: Joanna Mendak Lodołamaczem
piątek, 08 październik 2021Joanna Mendak, suwalska pływaczka, z nagrodą specjalną „Lodołamacze”. Mowa o wyróżnieniu przyznawanym między innymi za promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Mendak statuetkę odebrała wczoraj (07.10) na Zamku Królewskim w Warszawie podczas 16. Gali Finałowej Konkursu Lodołamacze 2021. W uzasadnieniu Kapituła Konkursu Centralnego poinformowała, że nagroda przyznana jest suwalczance za szczególną wrażliwość społeczną.

Czytaj całość...
TVP 2 Panorama: Lodołamacze 2021 przyznane
piątek, 08 październik 2021

Czytaj całość...
Niepełnosprawni.pl: Lodołamacze 2021: Nagrodzono firmy zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami
piątek, 08 październik 2021

Pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami uhonorowano 7 października, na czwartkowej Gali Finałowej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021. – Współpraca z osobami z niepełnosprawnością to ogromny potencjał – powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Czytaj całość...
WP Kobieta: Beata Chmielowska-Olech na gali Lodołamacze 2021
piątek, 08 październik 2021

 

Beata Chmielowska-Olech na gali Lodołamacze 2021. Zachwyciła w sukni niszowej projektantki.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>