Startarrow Etap centralny

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni

Etap centralny
gov.pl: LODOŁAMACZE 2020. Znamy laureatów konkursu


 

Lodołamacze to konkurs adresowany do pracodawców oraz instytucji i organizacji, które wyróżnia wrażliwość społeczna na potrzeby innych. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców XV edycji konkursu. Przełamują oni stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami. W wydarzeniu uczestniczyła wiceminister funduszy i polityki regionalnej Anna Gembicka.

Polskie Radio: Gala finałowa konkursu Lodołamacze 2020 za nami. Laureaci odebrali nagrody


Uhonorowanie i docenienie pracodawców oraz instytucji i organizacji, które wyróżnia wrażliwość społeczna na potrzeby innych to główna idea konkursu Lodołamacze. Na Zamku Królewskim w Warszawie na gali finałowej konkursu zwycięzcy odebrali dyplomy i statuetki.
 
Laureaci Gali Finałowej Konkursu LODOŁAMACZE 2020


Zamek Królewski w Warszawie, 08.10.2020 r.

Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową Konkursu LODOŁAMACZE 2020, Zamek Królewski w WarszawieSerdecznie zapraszamy na Galę Finałową Konkursu LODOŁAMACZE 2020


Uroczystość odbędzie się

08.10.2020 r. o godz. 1500

w Zamku Królewskim w Warszawie, Plac Zamkowy 4,
wejście F, Sala Wielka


Szanowni Państwo,

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i związane z tym obostrzenia, uczestnictwo w Gali Lodołamacze 2020 – 8 października 2020 o godzinie 15:00 w Zamku Królewskim w Warszawie będzie możliwe, tylko dla osób, które otrzymają od nas potwierdzenie mailowe uczestnictwa w Gali.


Laureaci Lodołamaczy to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia. To pracodawcy otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych, których przedsiębiorstwa dały szansę swoim pracownikom na pracę i rozwój. W ich firmach osoba z niepełnosprawnością jest pełnosprawnym pracownikiem zaangażowanym we wspólne budowanie sukcesu firmy.

Spotkanie Małżonki Prezydenta RP z Laureatami Konkursu Lodołamacze 2019 w Pałacu Prezydenckim
 
 
15 października na zaproszenie Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2019 oraz Zarząd Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych gościli w Pałacu Prezydenckim.
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 61 - 70 z 254