Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2016

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni

Lodołamacze 2016
Basia Trzetrzelewska - Ogólnopolski Ambasador Lodołamacze 2016
Basia Trzetrzelewska to polska piosenkarka jazz-popowa, której piosenki zahaczały o stylistykę południowoamerykańską. Basia Trzetrzelewska zdobyła międzynarodową sławę na przełomie lat 80. i 90. Wokalistka dysponuje głosem o rozpiętości trzech oktaw.
Pismo Pani Agaty Kornhauser Dudy dotyczące objęcia patronatem Konkursu Lodołamacze 2016
Magazyn VIP jeszcze raz o Lodołamaczach 2016


Konkurs Lodołamacze organizowany jest corocznie od 2006 r. W tym roku realizowana jest XI edycja kampanii, która już na trwałe wpisała się w biznesowo-gospodarczy krajobraz Polski.

Magazyn VIP, patron Konkursu Lodołamacze pisze o Kampanii
Konkurs Lodołamacze organizowany jest corocznie od 2006 r. W tym roku realizowana jest XI edycja kampanii, która już na trwale wpisała się w biz-nesowo-gospodarczy krajobraz Polski.
Lodołamacze na start. Ruszyła XI edycja Konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych ogłaszają start XI edycji Konkursu Lodołamacze. Konkurs i Kampania Lodołamacze skierowane są do pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.
Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. W Polskim Radiu Programie I mówi Monika Tykarska
Trwa 11. edycja konkursu i kampanii Lodołamacze, która skierowana jest do pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Szczegóły wydarzenia przybliżyła w Polskim Radiu 24 Monika Tykarska, prezes Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych.
Patronat nad Lodołamaczami Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser Dudy
Pragniemy poinformować, iż tegoroczny Konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze” uzyskał patronat Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy.
Monika Tykarska Wiceprezes POPON w Polskim Radiu Programie Pierwszym
Baza Wiedzy: Nagrody za zatrudnianie niepełnosprawnych
Rozpoczyna się XI edycja konkursu Lodołamacze. Jego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Głównym celem konkursu jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem pracowników z dysfunkcjami zdrowotnymi oraz promowanie tych firm, które wyróżniają się otwartością na ich problemy – czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej
Teleiwzje regionalne TVP - patrona Konkursu Lodołamacze 2016 - o starcie kolejnej edycji
Jan Zając o starcie Kampanii Lodołamacze w Dzienniku Gazecie Prawnej

Rozpoczyna się XI edycja konkursu Lodołamacze. Jego organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON), a patronat nad nim objął DGP. Głównym celem konkursu jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem pracowników z dysfunkcjami zdrowotnymi oraz promowanie tych firm, które wyróżniają się otwartością na ich problemy.


<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 43 - 58 z 58