Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniRadio Gorzów: W teatrze rozdano Lodołamacze

 

W Teatrze im. Juliusza Osterwy nagrodzono laureatów XVI edycji konkursu „LODOŁAMACZE”. To wyróżnienie dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne, tworząc im przyjazne miejsca pracy.

Nysa Info: LODOŁAMACZE 2021  PACZKÓW WYRÓŻNIONY

 

W dniu 16 września 2021 r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim Burmistrz Gminy Paczków Pan Artur Rolka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie Pan Wiesław Barabasz oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Paczkowie Pan Gwidon Gulanowski uczestniczyli w Gali Regionalnej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021.

Gmina Paczków: Lodołamacze 2021W dniu 16 września 2021 r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim Burmistrz Gminy Paczków Pan Artur Rolka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie Pan Wiesław Barabasz oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Paczkowie Pan Gwidon Gulanowski uczestniczyli w Gali Regionalnej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021.

 

VIP Magazyn: Lubuski Urząd Wojewódzki  wrażliwy i odpowiedzialny pracodawcaRola wrażliwego pracodawcy nigdy nie była tak wymagająca i pełna wyzwań jak obecnie. Rynek pracy zmienia się bardzo szybko. Lubuski Urząd Wojewódzki podjął działania zmierzające do skupienia się na potencjale pracowników, unikaniu dyskryminacji wiekowej, zapewnieniu bezpiecznej pracy

PZN: Placówki PZN laureatami konkursu regionalnego LODOŁAMACZE 2021
 
 
Dwie jednostki Polskiego Związku Niewidomych z Olsztyna − Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Ośrodka Mieszkalno – Rehabilitacyjnego oraz Zakład Aktywności Zawodowej zostali laureatami regionalnego etapu Konkursu Lodołamacze 2021. Wręczenie wyróżnień miało miejsce 10 września br. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
LAUREACI KONKURSU LODOŁAMACZE 2021 etapu regionalnego dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląs


16 września 2021 r. o godz. 13:00
Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, ul.: Teatralna 9
PFRON: Pomorscy Laureaci XVI Edycja konkursu Lodołamacze

 

W Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku po raz kolejny odbyła się Gala Regionalna XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021.

esopot.pl: Sopocki MOSiR z nagrodą Super Lodołamacza
 
 
Podczas Gali Regionalnej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021, która odbyła się 10 września w Gdańsku, Super Lodołamacza zdobył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie. 
Echo Katolickie: Wyróżnienie za rehabilitację dla ZAZ!

 

Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Caritas Diecezji Siedleckiej został wyróżniony na szczeblu regionalnym w konkursie „Lodołamacze 2021” w kategorii „rehabilitacja społeczno-zawodowa”.

 

eKai: Wyróżnienie za rehabilitację dla Zakładu Aktywności Zawodowej

 

Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach, prowadzony przez Caritas Diecezji Siedleckiej, został wyróżniony na szczeblu regionalnym w konkursie „Lodołamacze 2021” w kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa. Jednostka działa na zasadach ekonomii społecznej i zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami, angażując je zawodowo w gastronomii i odnowie biologicznej.

PIP Gdańsk: Uroczysta Regionalna Gala XVI edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2021

 

W dniu 10 września 2021 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczysta regionalna Gala XVI edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2021.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 190 - 210 z 698