Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniROPS Lublin: Lodołamacze 2023 wyręczone

Tegoroczna Regionalna Gala XVIII Edycji Konkursu Lodołamacze dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i podlaskiego obyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Radio Via: Regionalna Gala Lodołamacze 2023

Łamią stereotypy i zachęcają do myślenia o osobach potrzebujących wsparcia ze względu na stan zdrowia. W Rzeszowie odbyła się gala regionalnego konkursu Lodołamacze 2023. To 18. edycja kampanii społecznej, która ma za zadanie promowanie osób z niepełnosprawnościami. Chodzi m.in. o „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim uwrażliwianie na los osób z niepełnosprawnością, głównie na rynku pracy. Wyróżnione zostały firmy, instytucje czy fundacje.

PFRON: Regionalna Gala Finałowa Lodołamacze 2023

W Rzeszowie odbyła się Gala Finałowa Regionalnego Etapu Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze 2023. To XVIII edycja Konkursu, w którym wyróżniane są firmy, instytucje, organizacje oraz osoby działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Fotorelacja: Lubelska, Małopolska, Podkarpacka, Podlaska Regionalna Gala Konkursu LODOŁAMACZE 2023


06 września 2023 r. o godz. 12:00
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

TVP Rzeszów: Lodołamacze rozdane!

 

W Rzeszowie rozdano nagrody i wyróżnienia w 18. edycji ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Konkursowa kapituła nagrodziła firmy, instytucje oraz osoby, które w różny sposób wspierają niepełnosprawnych. Niemal w każdej kategorii wyróżniały się te z Podkarpacia.
Radio Lublin: Lodołamacze 2023: poznaj laureatów

Poznaliśmy laureatów regionalnego etapu konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023 dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego. To XVIII odsłona konkursu, w którym wyróżniane są m.in. firmy i organizacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 84 z 696