Start

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniLodołamacze to więcej niż konkurs...

Konkurs Lodołamacze to już coś więcej niż tylko sam konkurs – to siedmioletnia tradycja, coraz większe zainteresowanie i zaangażowanie znanych i cenionych osób oraz okazja do promocji, szczególnie dla tych, którzy w konkursie zdobywają najwyższe laury. To również jedno z największych wydarzeń w kraju promujących ideę zatrudniania osób niepełnosprawnych i wrażliwość społeczną.


Podczas siódmej edycji zainteresowanie mediów przebiegiem Konkursu było znacznie większe, niż w roku ubiegłym. Ukazały się 354 relacje w mediach regionalnych oraz ogólnopolskich. Na antenie telewizji oraz radia informacja o Kampanii pojawiła się 84 razy. Prasa donosiła o wydarzeniu 61 razy, natomiast portale internetowe 189 razy. W Dzienniku Gazecie Prawnej ukazały się również dwie ogólnopolskie reklamy promujące laureatów Konkursu.

 

Przekaz mediów, podobnie jak w latach ubiegłych, był bardzo pozytywny. Polegał głównie na zachęceniu firm do zatrudniania osób niepełnosprawnych oraz relacjach tych, którzy już zatrudniają osoby niepełnosprawne i mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

 

Gratulujemy wszystkim firmom wyróżnionym na etapach regionalnych, jak również tym, którzy otrzymali najwyższe laury i zostali wyróżnieni w Finale Konkursu Lodołamacze 2012.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Finału Konkursu Lodołamacze na Zamku Królewskim w Warszawie