Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2014 arrow Lodołamacze na start! Rusza IX edycja Konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni MedialniSponsor Główny
"Konkursu Lodołamacze 2023"
Sponsor


Lodołamacze na start! Rusza IX edycja Konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne
Lodolamacze_2014_POPON.jpg
POPON_lodolamacze_foto.jpg


W ramach Kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje IX edycję Konkursu Lodołamacze 2014.

Celem Konkursu jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. Lodołamacz to firma, która przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje osoby niepełnosprawne, a także wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich pracodawców: firmy, instytucje, organizacje – bez względu na reprezentowaną branżę i wielkość.

Konkurs rozpoczyna się 16 kwietnia. Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 15 sierpnia br. Najpierw odbędą się etapy regionalne zakończone uroczystymi galami w 9 miastach kraju. Natomiast na Gali Ogólnopolskiej, 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy przeszli do etapu ogólnopolskiego. W konkursie można startować w trzech kategoriach: Zakład Pracy Chronionej, Otwarty Rynek oraz Instytucja. 


Kontakt:
Anna Skupień

tel.: 502 198 977
 logo_PFRON.jpg

Projekt „LODOŁAMACZE” dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach realizacji zadań zleconych zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych