Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2014 arrow Zgłoś Lodołamacza. Gazeta Pomorska o rozpoczynającym się w dzisiaj Konkursie Lodołamacze 2014

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniZgłoś Lodołamacza. Gazeta Pomorska o rozpoczynającym się w dzisiaj Konkursie Lodołamacze 2014

Dziś rozpoczyna się IX edycja konkursu dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Lodołamacz to firma, która kruszy lody. Przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje takie osoby. Wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla niepełnosprawnych.

W konkursie mogą wziąć udział: firmy, instytucje, organizacje - bez względu na to, jaką reprezentują branżę oraz jakie są duże.

Są trzy kategorie: Zakład Pracy Chronionej , Otwarty Rynek oraz Instytucja. Konkurs tradycyjnie organizuje Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Udział w nim jest oczywiście bezpłatny.

Formularze zgłoszeniowe będą przyjmowane do 15 sierpnia.

Najpierw odbędą się etapy regionalne zakończone uroczystymi galami w dziewięciu miastach kraju, m.in, w Bydgoszczy. Ich laureatów poznamy w połowie września. Tymczasem na uroczystej gali ogólnopolskiej, 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy dotarli do etapu centralnego.

Więcej informacji o konkursie Lodołamacze 2014 wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie internetowej organizatora www.lodolamacze.info.pl.

Autor: Agnieszka Domka-Rybka
Źródło: Gazeta Pormorska