Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2014 arrow Sukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniSukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii
Lodołamacze to Konkurs, który od lat cieszy się powodzeniem u pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Otrzymać statuetkę Lodołamacza to prestiż i potwierdzenie sukcesu w zakresie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Już 3 tys. firm, instytucji i organizacji wzięło udział w Konkursie.


 

Logo lodołamaczeW tym roku w promocję Konkursu zaangażowało się szczególnie dużo znanych przedstawicieli świata artystycznego i sportowego – osób niepełnosprawnych i sprawnych. Wśród nich są: Hanna Banaszak, Paweł i Łukasz Golec , Monika Kuszyńska, Alicja Majewska, Adam Nowak, Natalia Partyka, Rafał Wilk, Jacek Wójcicki, Anna Wyszkoni, Zbigniew Zamachowski. W dziewięciu regionach, w których odbywa się Konkurs patronat nad Konkursem przyjęli wojewodowie, marszałkowie, prezydenci miast. Podobnie jak w latach ubiegłych Patronem Honorowym Konkursu jest Małżonka Prezydenta Pani Anna Komorowska. Już na wstępie Kampanii możemy się pochwalić, bardzo dużym zainteresowaniem mediów.


 


W ostatnim miesiącu odbyło się konferencje prasowe otwierające regionalne etapy Konkursu. Poniżej prezentujemy Państwu relacje fotograficzne z konferencji prasowych oraz relacje medialne. Zapraszamy do obejrzenia oraz oczywiście udziału w Konkursie!

 

Formularz zgłoszeniowy prosimy pobrać ze strony http://www.lodolamacze.info.pli przesłać do 31 lipca na adres

 

Pobierz materiał w formacie PDF


 

Źródło: www.popon.pl