Startarrow Press room arrow Informacje prasowe arrow Sukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni

Sukces medialny Lodołamaczy na starcie tegorocznej kampanii
Lodołamacze to Konkurs, który od lat cieszy się powodzeniem u pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Otrzymać statuetkę Lodołamacza to prestiż i potwierdzenie sukcesu w zakresie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Już 3 tys. firm, instytucji i organizacji wzięło udział w Konkursie.


 

Logo lodołamaczeW tym roku w promocję Konkursu zaangażowało się szczególnie dużo znanych przedstawicieli świata artystycznego i sportowego – osób niepełnosprawnych i sprawnych. Wśród nich są: Hanna Banaszak, Paweł i Łukasz Golec , Monika Kuszyńska, Alicja Majewska, Adam Nowak, Natalia Partyka, Rafał Wilk, Jacek Wójcicki, Anna Wyszkoni, Zbigniew Zamachowski. W dziewięciu regionach, w których odbywa się Konkurs patronat nad Konkursem przyjęli wojewodowie, marszałkowie, prezydenci miast. Podobnie jak w latach ubiegłych Patronem Honorowym Konkursu jest Małżonka Prezydenta Pani Anna Komorowska. Już na wstępie Kampanii możemy się pochwalić, bardzo dużym zainteresowaniem mediów.

 

W ostatnim miesiącu odbyło się konferencje prasowe otwierające regionalne etapy Konkursu. Poniżej prezentujemy Państwu relacje fotograficzne z konferencji prasowych oraz relacje medialne. Zapraszamy do obejrzenia oraz oczywiście udziału w Konkursie!

 

Formularz zgłoszeniowy prosimy pobrać ze strony http://www.lodolamacze.info.pli przesłać do 31 lipca na adres

 

Pobierz materiał w formacie PDF


 

Źródło: www.popon.pl