Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2014 arrow Dziennik Łódzki: LODOŁAMACZE - zgłoście się do kolejnej edycji Konkursu

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniDziennik Łódzki: LODOŁAMACZE - zgłoście się do kolejnej edycji Konkursu
To już naprawdę „ostatni dzwonek" by przygotować stosowną aplikację i stanąć w szranki Konkursu Lodołamacze. Zgłoszenia-do 15 bm.
Jeszcze tylko 9 roboczych dni zostało do terminu, do którego można zgłosić się do Konkursu Lodołamacze. Do 15 sierpnia br. bowiem pracodawcy, organizacje i instytucje zatrudniające osoby niepełnosprawne muszą zdążyć ze zgłoszeniem się do konkursu, kierowanego do pracodawców wrażliwych społecznie.

 


Organizator konkursu - Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych - zachęca do udziału wszystkich, którzy mogą pochwalić się sukcesami w sferze zatrudniania osób niepełnosprawnych. Konkursowi patronuje małżonka prezydenta RP Anna Komorowska, w województwie łódzkim jego ambasadorem j est piosenkarka Monika Kuszyńska.

 

 


Regionalny finał konkursu zorganizowany zostanie 18 września o godz. 12.30 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy a1. Politechniki 4. Laureaci regionalni przejdą automatycznie do etapu ogólnopolskiego. Zwycięzców krajowych poznamy podczas gali, która odbędzie się 8 października br. w Zamku Królewskim w Warszawie.

 


Autor: Marek Niedźwiecki

Źródło: Dziennik Łódzki