Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2016 arrow Kobieta.wp: Agata Duda jak Carla Bruni. Pierwsza dama na finałowej gali Lodołamacze 2016

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni

Kobieta.wp: Agata Duda jak Carla Bruni. Pierwsza dama na finałowej gali Lodołamacze 2016
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się finałowa gala XI edycji konkursu Lodołamacze. Wydarzenie było objęte honorowym patronatem małżonki polskiego prezydenta, Agaty Kornhauser-Dudy. Zobaczcie, jak zaprezentowała się podczas uroczystości wręczenia nagród.

Pierwsza dama na finałowej gali Lodołamacze 2016


Konkurs Lodołamacze jest adresowany do pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Na corocznej gali wręczane są statuetki wyróżniające firmy, instytucje i organizacje, które są otwarte na tego rodzaju współpracę. W tym roku po raz kolejny wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy.


Na uroczystości małżonka prezydenta zaprezentowała się w prostej stylizacji w odcieniu intensywnego fioletu. Do kostiumu pierwsza dama dobrała wysokie czółenka i prostą bluzkę w stonowanych barwach szarości. Z zestawem świetnie korespondowała srebrna biżuteria, która dodała szykowności całej stylizacji.


W 2008 roku na podobne zestawienie kolorów zdecydowała się Carla Bruni-Sarkozy, małżonka ówczesnego prezydenta Francji. Jak widać tego rodzaju kontrastowe połączenia zupełnie nie straciły na aktualności i w eleganckim wydaniu zawsze prezentują się ponadczasowo.


Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądała pierwsza dama.


Źródło: http://kobieta.wp.pl/