Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow Lubelska, Małopolska, Podkarpacka, Świętokrzyska Regionalna Galę Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniLubelska, Małopolska, Podkarpacka, Świętokrzyska Regionalna Galę Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
Serdecznie zapraszamy

na

Lubelską, Małopolską, Podkarpacką, Świętokrzyską Regionalną Galę XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017, podczas której nagrodzimy pracodawców zatrudniających Osoby Niepełnosprawne.

 

Uroczystość odbędzie się

18 września 2017 r. o godz. 1300

w Urzędzie Wojewódzki w Lublinie, ul. Spokojna 4

lublin.jpg

 

Laureaci Lodołamaczy to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. To pracodawcy, którzy integrują osoby niepełnosprawne i stwarzają im szansę na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

 

Oksana Predko.jpgPodczas Gali wystąpi

Oksana PredkoOksana Predko, wokalistka i autorka tekstów, która pierwsze kroki zawodowe stawiała w ramach zespołu Toronto, z którym zwiedziła wiele polskich scen(w tym dwukrotnie Festiwal w Opolu) i wydała album "Miasto" nakładem Universal Music Poland. Ma na koncie współprace z Katarzyną Nosowską, Lechem Janerką, zespołem Kobranocka (gościnny udział na płycie,wspólna trasa koncertowa) i nominację do nagrody Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Przez kilka ostatnich lat jej głos można było usłyszeć w wielu polskich reklamach (jest współautorką dosyć popularnego w swoim czasie utworu "Every little thing" kojarzonego z marką Orange) Po udziale w III edycji programu The Voice of Poland planuje wydać solowy album, nad którym prace już dobiegają końca. W sieci można znaleźć utwór "Autobus", który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej debiutu fabularnego Krzysztofa Skoniecznego pt. “Hardkor Disko" i przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu licznych rozgłośni w tym RDC. Wspomniany utwór pojawił się na składankach wydanych przez Sony Music czy Warner Music Poland w towarzystwie takich artystów jak Fisz i Emade, Artur Rojek czy Mela Koteluk. Oksana właśnie skończyła pracę nad swoją autorską płytą.

 

Patronat honorowy

  • Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki
  • Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski
  • Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski
  • Agata Wojtyszek – Wojewoda Świętokrzyski
  • Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego
  • Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
  • Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin

 

Patroni medialni

media-podkarpacie.jpg

 

Serdecznie zapraszamy!


Kontakt:
tel.: 502 198 977
mail:

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11 września 2017 r.