Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow Wodzisław.pl: Wodzisławska pralnia ze srebrnym medalem

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Wodzisław.pl: Wodzisławska pralnia ze srebrnym medalem
Sukces Zakładu Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim w konkursie Lodołamacze 2018. Ten zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami zakład zajął II miejsce i otrzymał srebrny medal w kategorii Zatrudnienie Chronione Dolnośląskiej, Lubuskiej, Opolskiej i Śląskiej edycji Lodołamaczy 2018.

 

 


Dezyderiusz Szwagrzak, dyrektor ZAZ w Wodzisławiu ze swoją ekipą (Fot. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl)


Od 13 już lat Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych nagradza pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne i podejmujących różne inicjatywy.


„Lodołamacze” są przyznawane osobom prywatnym, firmom i organizacjom, które angażują się w pomoc i wsparcie osób niepełnosprawnych. Tegoroczny sukces wodzisławskiej pralni w konkursie jest już jej piątym.


5 września we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano laureatów dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej i śląskiej edycji konkursu w kilku kategoriach: „Zatrudnienie Chronione”, „Otwarty Rynek Pracy”, „Instytucja”, „Przyjazna Przestrzeń”, „Zdrowa Firma” oraz „Dziennikarz bez Barier”.


W kategorii „Zakład Pracy Chronionej” drugie miejsce i srebrny medal zajął Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śląskiego.


Autor: tora

Źródło: www.tuwodzislaw.pl/