Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow Polskie Radio Katowice: Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Polskie Radio Katowice: Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni

Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni.

 

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Lodołamacze.

 

Mowa o wyróżnieniach dla osób, a także instytucji, które pokonują bariery i tworzą miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. To już XIV edycja tego konkursu - nagrody wręczano zwycięzcom z województw śląskiego,dolnośląskiego,opolskiego i lubuskiego.

Dzięki nagrodzie jeszcze większa liczba osób niepełnosprawnych będzie wiedziała, do kogo może zwrócić się o pomoc - mówi Barbara Pokorny , przewodnicząca Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 

Posłuchaj


 

Nagrody wręczane były w 8 kategoriach. Statuetkę w kategorii Lodołamacza Specjalnego dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób niepełnosprawnych otrzymał sportowiec Łukasz Malaczewski, współpracujący z osobami niepełnosprawnymi.

 

Posłuchaj


 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych (FAZON), której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 

Autor: Klaudiusz Chołota/ds
Źródło: http://www.radio.katowice.pl/