Startarrow Etap centralny arrow Plejada.pl: Dawno niewidziana Maria Sadowska na uroczystej Gali. Uwagę przykuł też Michał Szpak

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Plejada.pl: Dawno niewidziana Maria Sadowska na uroczystej Gali. Uwagę przykuł też Michał Szpak
Maria Sadowska pojawiła się niedawno na gali konkursu "Lodołamacze 2019". Gwiazda przez kilka tygodni nie pokazywała się publicznie. Wygląda na to, że teraz nadrabia zaległości. Oprócz piosenkarki na wydarzenie przybyło też kilku innych celebrytów.


Maria Sadowska przez pewien czas unikała publicznych wystąpień. Niedawno jednak przerwała milczenie i napisała kilka słów o tym, co działo się u niej, podczas jej nieobecności w mediach. Co więcej, wróciła też do koncertowania.

 

Maria Sadowska nie tylko wzięła udział w gali, ale także wystąpiła na niej. Towarzyszył jej mąż Adrian Łabanowski. Kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu?

 

Podczas gali konkursu "Lodołamacze 2019" kolejny raz zostały nagrodzone osoby, firmy i instytucje, które zasłużyły się w działalności na rzecz niepełnosprawnych. Nic dziwnego, że wydarzenie na Zamku Królewskim w Warszawie przyciągnęło celebrytów zarówno ze świata mediów, jak i z branży muzycznej.

 

Maria Sadowska na gali "Lodołamacze 2019" wystąpiła w krótkiej pełnej cekinów sukience. W ciekawej stylizacji zaprezentował się też Michał Szpak. Piosenkarz w nieco barokowym wydaniu przykuł uwagę fotoreporterów.

 

Jeżeli jesteś ciekawy, jak gwiazdy prezentowały się na gali "Lodołamacze 2019", koniecznie zobacz naszą galerię zdjęć

Autor: Luiza Nowak
Źródło: https://plejada.pl