Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow Radio Kielce: Gala etapu regionalnego plebiscytu Lodołamacze po raz pierwszy w Kielcach

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasadorzy Konkursu
Stanisława Celińska


Urszula DudziakOgólnopolscy Patroni Medialni
Radio Kielce: Gala etapu regionalnego plebiscytu Lodołamacze po raz pierwszy w Kielcach
Po raz 15 poznamy osoby, instytucje i organizacje pozarządowe, które w sposób szczególny wspierają osoby niepełnosprawne. W Kielcach odbędzie się dziś gala regionalnego etapu ogólnopolskiego plebiscytu „Lodołamacze” obejmującego województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie.


Jak informuje Andrzej Michalski, dyrektor świętokrzyskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, po raz pierwszy w historii konkursu, gala etapu regionalnego odbędzie się w Kielcach.

- To konkurs, który ma za zadanie promować pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami, ale także osoby i instytucje, które stwarzają szanse dla osób z niepełnosprawnościami do aktywnej działalności w życiu społecznym i zawodowym - dodał Andrzej Michalski.

Gala etapu regionalnego ogólnopolskiego plebiscytu „Lodołamacze” odbędzie się w Filharmonii Świętokrzyskiej. Początek o 13.00.

Fot. Krzysztof Bujnowicz / Radio Kielce
Autor: Iwona Murawska
Źródło: https://www.radio.kielce.pl