Startarrow Etap centralny arrow Zaproszenie na Ogólnopolską Galę Lodołamacze 2023 -12 października 2023 godz. 15:00 Zamek Królewski

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniZaproszenie na Ogólnopolską Galę Lodołamacze 2023 -12 października 2023 godz. 15:00 Zamek Królewski

Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową Konkursu LODOŁAMACZE 2023

Uroczystość odbędzie się

12.10.2022 r. o godz. 1500
w Zamku Królewskim w Warszawie, Plac Zamkowy 4,

wejście F, Sala Wielka

 

Laureaci Lodołamaczy to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia. To pracodawcy otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych, których przedsiębiorstwa dały szansę swoim pracownikom na pracę i rozwój. W ich firmach osoba z niepełnosprawnością jest pełnosprawnym pracownikiem zaangażowanym we wspólne budowanie sukcesu firmy.

W tym roku podczas XVIII edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze uhonorujemy Laureatów w 10 kategoriach:

 • Zatrudnienie chronione
 • Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa
 • Otwarty rynek pracy
 • Instytucja
 • Biznes Odpowiedzialny Społecznie- Zrównoważony Rozwój Biznesu (CSR/ESG)
 • Dziennikarz bez barier
 • Przyjazna przestrzeń -dostępność cyfrowa
 • Zdrowa Firma
 • Super Lodołamacz
 • Lodołamacz Specjalny

Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy

 

 

Prowadzenie Gali: Zygmunt Chajzer

Program Gali

 • Przemówienie Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy
 • Występ -  Aga Zaryan -wokalistka jazzowa. Zadebiutowała w 2002 r. albumem pt. „My Lullaby”. Najnowszy, „Sara”, ukazał się w 2022 r. Jako pierwsza artystka z Polskiwydawała płyty w legendarnej wytwórni Blue Note Records z Nowego Jorku (tym samym dołączyła do Milesa Davisa i Bobby’ego McFerrina). Wiele razy wygrała plebiscyt „Wokalistka Jazzowa Roku” magazynu „Jazz Forum”.
 •  Wręczenie statuetek LODOŁAMACZE 2023
 • Występ -Malwina Kusior

Od 16 roku życia związana z Teatrem Muzycznym Roma. Laureatka programu "Twoja droga do gwiazd" TVN. W 2005 r. zadebiutowała w TM Roma rolą Sary w musicalu „Taniec wampirów” Romana Polańskiego, jak również otrzymała Platynową Płyta za album z muzyką z tego musicalu (2007).Potem jej talent rozkwitł w musicalach takich jak: „Akademia Pana Kleksa” gdzie równie dostała tym razem Złotą Płytę za album muzyczny (2009), wystąpiła również w takich musicalacvh jak: „Les Miserables”,  „Deszczowa piosenka” i „Mamma Mia”.Od 2010 roku Malwina bierze udział w mixie musicalowym "Ale musicale". Jej debiutancki album "PRZEZNACZENIE" to połączenie popu i rocka, występuje w koncertach "The best of Broadway" u boku Grażyny Brodzińskiej. Od 2021 r związana z Bohema House, teatrem ekologicznym, przy spektaklu muzycznym dla dzieci „Plastikowy cyrk dr. Dollitle” .Możecie ją też zobaczyć na scenie Chaton Warsaw podczas Dinner Show!

 • Wręczenie statuetek LODOŁAMACZE 2023
 • Występ -Halina Młynkova

Muzykę kochała już od najmłodszych lat. Subtelna, elegancka i przebojowa – taka jest Halina Mlynkova i takie są również jej piosenki! W 1998 roku została członkinią zespołu Brathanki. Debiutancki album grupy ukazał się w 2000 roku i nosił nazwę Ano!. Płyta okazała się wielkim hitem i aż czterokrotnie pokryła się platyną. Znalazły się na niej takie przeboje jak: Czerwone korale, Gdzie ten, który powie mi czy Siebie dam po ślubie. Później grupa wydała drugi album pod tytułem Patataj. Promowały go single: W kinie, w Lublinie – kochaj mnie i Za wielkim morzem ty. Krążek ponownie spotkał się z pozytywnym przyjęciem i zapewnił zespołowi ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym.

Artystka wraca po trzech latach z trzecią solową płytą. Melodyjne utwory, folkowe klimaty i pop na najwyższym poziomie to coś, co usłyszymy na płycie Haliny. Szykuje się powrót w wielkim stylu! Płytę promuje singiel "Kawa" oraz wszystkim dobrze znany przebój "Zabiorę Cię"

 

Podczas Gali wystąpią:

 

 

 Patroni medialni

Sponsor Główny

 

Sponsor

 
 
 

Prosimy o potwierdzenie obecności do 05.10.2023 r. tel:661-205-688 mail:  

 

Kontakt:
Karolina Grabska- ekspert ds. rekrutacji konkursu Lodołamacze
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON
tel. 661-205-688
e-mail:

www.popon.pl, www.lodolamacze.info.pl