Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2009 arrow XIX Edycja Kampanii Społecznej i Konkursu Lodołamacze  Inauguracja Etapu Regionalnego w Katowicach

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniXIX Edycja Kampanii Społecznej i Konkursu Lodołamacze  Inauguracja Etapu Regionalnego w Katowicach

 


Wczoraj, w Katowicach, odbyła się kolejna konferencja prasowa inaugurująca etap regionalny XIX edycji kampanii społecznej i konkursu Lodołamacze. Tegoroczny etap obejmuje województwa śląskie, podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli lokalnych władz, organizacji oraz instytucji, którzy wspólnie promują ideę integracji i wsparcia osób z niepełnosprawnościami.


 

Wśród uczestników konferencji znaleźli się:

Pan Jan Wroński, dyrektor Śląskiego oddziału PFRON,
Pani Jolanta Wolanin, dyrektorka wydziału polityki społecznej reprezentująca prezydenta Katowic Marcina Krupę,
Pan Damian Łukasik, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.
Renata Nastańska, rzeczniczka POPON i FAZON oraz kampanii społecznej Lodołamacze

 

Warsztaty z zarządzania sobą

Po konferencji prasowej, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach z zarządzania sobą, prowadzonych przez rewelacyjną Annę Wojna-Kubańską. Warsztaty były skierowane do osób z niepełnosprawnościami i miały na celu rozwijanie umiejętności osobistych i zawodowych, które są niezbędne na rynku pracy.

 

Zgłoszenia do konkursu

Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 15 sierpnia 2024 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.lodolamaczeinfo.pl Konkurs Lodołamacze jest niepowtarzalną okazją, aby docenić i wyróżnić tych, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do integracji osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie i na rynku pracy.

 

Kategorie konkursowe

Konkurs obejmuje 8 kategorii:

  • Zatrudnienie Chronione
  • Rehabilitacja społeczno-zawodowa
  • Otwarty Rynek
  • Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie – Zrównoważony rozwój biznesu (CSR/ESG)
  • Instytucja
  • Zdrowa Firma
  • Przyjazna Przestrzeń – Dostępność cyfrowa
  • Dziennikarz Bez Barier

 

Dodatkowo, przyznawane są dwie specjalne nagrody: Super Lodołamacz i Lodołamacz Specjalny.

 

Zachęcamy do udziału!

Zapraszamy wszystkich pracodawców, instytucje i osoby prywatne, które przyczyniają się do wspierania osób z niepełnosprawnościami, do udziału w tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze. Wasze zaangażowanie i działania mogą być inspiracją dla innych i przyczynić się do budowania bardziej inkluzywnego społeczeństwa.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Nie przegapcie szansy na wyróżnienie swoich działań i dołączcie do grona Lodołamaczy!

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!


Zobacz galerię