Start

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniŁódź.pl: Lodołamacze. Konkurs dla pracodawców wspierających osoby z niepełnosprawnościami

Celem Lodołamaczy jest nagradzanie wrażliwych społecznie pracodawców, instytucji publicznych oraz osób prywatnych, które aktywnie angażują się w likwidację barier dla osób z niepełnosprawnościami oraz wspierają ich pełne uczestnictwo w życiu zawodowym i publicznym.

Czytaj całość...
Kobas Laksa ambasadorem XIX edycji Konkursu Lodołamacze

Kobas Laksa to wszechstronny artysta sztuk wizualnych, producent, reżyser, scenarzysta, fotograf, animator oraz grafik 2D/3D, z pasją do nowych technologii generujących obrazy ruchome i statyczne. Jego twórczość to harmonijne połączenie doświadczenia artystycznego i komercyjnego, które wciąż popycha go do odkrywania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie designu i krótkich form filmowych.

Czytaj całość...
Agnieszka Korczyńska ambasadorką XIX edycji Konkursu Lodołamacze

Dziennikarka i Podwydawczyni DDTVN, gdzie zajmuje się tematami społecznymi, w szczególności dotyczącymi osób z niepełnosprawnościami. Przybliża widzom ich potrzeby, marzenia, oczekiwania i pragnienia. Pokazuje jak kohabitują i rezonują z otoczeniem, w którym przyszło im żyć.

Czytaj całość...
Inauguracja XIX Edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2024 w Łodzi

 

13 czerwca w Łodzi, w Fabryce Aktywności Miejskiej, odbyła się ostatnia konferencja prasowa inaugurująca XIX edycję kampanii społecznej Lodołamacze 2024. Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości, w tym prezydenta miasta Łodzi, Pana Adama Wieczorka, dyrektora łódzkiego oddziału PFRON, Pana Władysława Skwarkę, rzecznika osób niepełnosprawnych przy prezydencie Łodzi, Panią Katarzynę Tręda-Piserę oraz dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi, Pana Adama Wojecha. W spotkaniu uczestniczyli również Pan Sławomir Michalski, przewodniczący rady wojewódzkiej POPON, oraz Pan Ireneusz Makowski, członek rady krajowej POPON.

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1710