Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2011

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy










Ogólnopolscy Patroni Medialni














Lodołamacze 2011
VIP: Lodołamacze 2017  niepełnosprawni nie są niewidzialni
27 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się 12. gala konkursu Lodołamacze, skierowanego do pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnienie osób niepełnosprawnych, tym razem w nieco zmienionej formie.
Podziękowanie dla Jana Zająca Członka Rady Nadzorczej PFRON
Zwycięscy regionalni 2017
Laureaci Konkursu Lodołamacze 2017

etap: dolnośląski, lubuski, opolski, śląski  

11 września 2017 r. o godz. 1300
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego, ul. Katedralna 9 we Wrocławiu

Kapituła Konkursu

  • Paweł Hreniak – Wojewoda Dolnośląski
  • Adrian Czubak – Wojewoda Opolski
  • Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski
  • Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego
  • Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego
  • Elżbieta Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego
  • Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego
  • Rafał Dutkiewicz – Prezydent Wrocławia
  • Arkadiusz Wiśniewski – Prezydent Miasta Opola
  • Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice
  • Janusz Kubicki – Prezydent Miasta Zielona Góra
  • Andrzej Kotala – Prezydent Miasta Chorzów
  • Barbara Zdrojewska – Senator RP
  • Marek Plura – Europoseł
  • Alicja Chybicka – Poseł na Sejm RP
  • Piotr Łukasz Babiarz – Poseł Na Sejm RP
  • Izabela Katarzyna Mrzygłocka – Poseł na Sejm RP
  • Marcin Sokołowski – Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału PFRON
  • Łukasz Żmuda – Dyrektor Opolskiego Oddziału PFRON
  • Jan Wroński – Dyrektor Śląskiego Oddziału PFRON
  • Andrzej Gonia – Dyrektor Lubuskiego Oddziału PFRON
  • Lesław Mandrak – Okręgowy Inspektor Pracy w Katowicach
  • Arkadiusz Kapuścik – Okręgowy Inspektor Pracy w Opolu
  • Małgorzata Łagocka – Okręgowy Inspektor Pracy we Wrocławiu
  • Franciszek Grzeszkowiak – Okręgowy Inspektor Pracy w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim
  • Edyta Świątczak-Gurzęda – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie ds. Osób Niepełnosprawnych
  • Jerzy Kędziora – Przewodniczący Konwentu Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy w Polsce
  • Grzegorz Sikorski – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach
  • Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
  • prof. dr hab. Marek Ziętek – Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  • dr n.med. Jarosław Tomczyk – Dyrektor Dolnośląski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy we Wrocławiu
  • Celina Witkowska – Dyrektor Wydziału ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu
  • Andrzej Oćwieja – Dyrektor DOW NFZ
  • Dominik Golema – Rzecznik ds. Dialogu Społecznego Urzędu Miejskiego Wrocławia
  • Piotr Dąbrowski – Prezes Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych
  • Paweł Parus – pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego
  • Bartłomiej Skrzyński – Rzecznik miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych
  • Zenon Nowak – Prezes Dziennika Zachodniego
  • Ryszard Rzebko – Redaktor Naczelny pisma „Nasze Sprawy”
  • Beata Tomanek – Redaktor Radia Katowice
  • Małgorzata Majeran-Kokott – Redaktor Radia Wrocław
  • Zbigniew Piechociński – Przewodniczący Dolnośląskiej Rady Wojewódzkiej
  • Józef Bodziony – Przewodniczący Śląskiej Rady Wojewódzkiej POPON

 

Kategoria Zakład Pracy Chronionej

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymuje: MetalERG Sp. z o.o. Sp. K. z Oławy
  • II miejsce i srebrny medal: Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury Alicja Wątrobińska ze Świdnicy
  • III miejsce i brązowy medal: Zakład Aktywności Zawodowej, Zakład Usług Pralniczych z Wodzisława Śląskiego

 

Kategoria Otwarty Rynek

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymuje: „Dalej Razem” Sp. z o.o. z Zielonej Góry
  • II miejsce i srebrny medal: Spółdzielnia Pracy „Cukry Nyskie” z Nysy
  • III miejsce i brązowy medal: Lavoro Sp. z o.o. z Częstochowy

 

Kategoria Instytucja

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymała: Politechnika Wrocławska
  • II miejsce i srebrny medal: Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim
  • III miejsce i brązowy medal: Urząd Miejski w Kluczborku

 

 

Kategoria Dziennikarz bez Barier

  • Bartłomiej Skrzyński

 

Wyróżnienie:
Beata Tomanek
Danuta Starzec

 

Kategoria Przyjazna Przestrzeń

  • Miasto Katowice

 

Wyróżnienie:
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smołki w Opolu 
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie

 

Kategoria Zdrowa Firma

  • Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z Opola

 

 

Ponadto Kapituła przyznała tytuły honorowe:


SUPER LODOŁAMACZ 2017

  • Politechnika Wrocławska

 

Wyróżnienie:
Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami z Wrocławia

 

 

LODOŁAMACZ SPECJALNY 2017

  • Ks .Marek Wójcicki – Stowarzyszenie Absurdalny Kabaret w Katowicach

 

Wyróżnienie:
Sławomir Kuligowski Grupa Teatralna W Drodze
Kazimierz Pleśniak DPD z Legnicy

 

Patroni Honorowi

  • Paweł Hreniak – Wojewoda Dolnośląski
  • Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski
  • Władysław Dajczak – Wojewoda Lubuski
  • Adrian Czubak – Wojewoda Opolski
  • Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego
  • Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego
  • Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego
  • Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego
  • Rafał Dutkiewicz – Prezydent Wrocławia

 

Patroni medialni

 

 

 

Laureaci Konkursu Lodołamacze 2017

etap: kujawsko-pomorski, pomorski, podlaski, warmińsko-mazurski

12 września 2017 r. o godz. 1200
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, ul. Ołowianka 1 w Gdańsku

 


 

Kapituła Konkursu Lodołamacze 2017
  • Marek Aleksiejuk – Okręgowy Inspektor Pracy PIP Białystok
  • Krystyna Dominiczak – Dyrektor ROPS Urząd Marszałkowski Gdańsk
  • Bogdan Drzastwa – p. o. Okręgowego Inspektora Pracy PIP Bydgoszcz
  • Grzegorz Gąsiorek – Nacz. Wydz. Spraw Społ. i Promocji Zdrowia UM Inowrocław
  • Aleksandra Gierej – Dyrektor PFRON Toruń
  • Dariusz Majorek – Dyrektor PFRON Gdańsk
  • Grażyna Bogdańska – p.o. Dyrektora PFRON Białystok
  • Artur Janas – Dyrektor WUP Toruń
  • Izabela Jezierska – Wicedyrektor WUP Gdańsk
  • Janina Mironowicz – Dyrektor WUP Białystok
  • Zdzisław Szczepkowski – Dyrektor WUP Olsztyn
  • Marek Wójciak – Okręgowy Inspektor PIP Olsztyn
  • Anna Barańska – Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urząd Miasta Elbląg
  • Ewa Kamińska – Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urząd Miasta Gdańsk
  • Krzysztof Kranz – Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urząd Miasta Bydgoszcz
  • Marlena Waruszewska-Jewsienia – Pełnomocnik ds. ON Urząd Miasta Sopot
  • Jolanta Kuligowska-Roszak – Prezes Radio PIK Bydgoszcz
  • Krzysztof Lisowski – Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy PIP Gdańsk
  • Maria Maciejska – Kier. Miejskiego Zespołu ds. ON Urząd Miasta Olsztyn
  • Aleksandra Poeplau – Pełnomocnik woj. ds. ON i rodziny Urząd Wojewódzki Bydgoszcz
  • Anna Raczyńska – Dyrektor TVP Bydgoszcz
  • Elżbieta Rajewska-Nikonowicz – Dyrektor ROPS Urząd Marszałkowski Białystok
  • Katarzyna Stanulewicz – Dyr. Wydz. Zdrowia i Polityki Społ. Urząd Wojewódzki Gdańsk
  • Wojciech Straszyński – Prezes Radio Białystok 
  • Joanna Strzemieczna-Rozen – Dyrektor TVP Gdańsk
  • Krystyna Żejmo-Wysocka – Dyr. Dep. ds. Społ., Wdrażania EFS i Zdrowia Urząd Marszałkowski Toruń

 

 

Kategoria Zatrudnienie Chronione

  • Pierwsze miejsce tytuł i statuetka Lodołamacza - Zakład Aktywności Zawodowej SOWA w Lipniaku
  • Drugie miejsce i srebrny medal - Erplast Sp. z o.o. z Bydgoszczy
  • Trzecie miejce i brązowy medal - Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter z Chojnice  

 

Kategoria Otwarty Rynek

  • Pierwsze miejsce statuetka Lodołamacza - Meblarska Spółdzielnia Zgoda z Giżycka
  • Drugie miejsce i srebrny medal  - Flavourtec sp. zo.o. Gdańsk
  • Trzecie miejsce i brązowy medal - EDPOL Food & Innovation z Łomży 

 

 

 Kategoria Instytucja

  • Pierwsze miejsce - Integracyjny Klub Sportowy ZRYW Ze Słupska
  • Drugie miejsce i srebrny medal - Stowarzyszenia My dla Innych z Białegostoku
  • Trzecie miejsce i brązowy medal - Stowarzyszenie Tilia z Torunia Stowarzyszenie „Tilia" 


Kategoria Przyjazna Przestrzeń

  • Fundacja Ducha na Rzecz Rehabilitacji Naturalnej Ludzi Niepełnosprawnychw Toruniu 


Wyróżnienie otrzymują:
Państwowa Galeria Sztuki z Sopotu 
Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

 

 

Kategoria Zdrowa Firma

  •  Klimawent SA z Gdyni



Kategoria Dziennikarz Bez Barier

  • Dorota Abramowicz „Dziennik Bałtycki”

 

 

Lodołamacz Specjalny

  • Tytuł LODOŁAMACZA SPECJALNEGO przyznano Pani Krystynie Dominiczak


Super Lodołamacz

  • Tytuł SUPER LODOŁAMACZA przyznano Stowarzyszeniu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok w Toruniu



Regionalni Patroni Honorowi
  • Mikołaj Bogdanowicz – Wojewoda Kujawsko-Pomorski
  • Dariusz Drelich – Wojewoda Pomorski
  • Bogdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski
  • Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko–Mazurski
  • Jerzy Leszczyński – Marszałek Województwa Podlaskiego
  • Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego
  • Piotr Całbecki – Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

 

Regionalni Patroni Medialni Konkursu





Laureaci Konkursu Lodołamacze 2017
etap: lubelski, małopolski, podkarpacki i świętokrzyski

18 września 2017 r. o godz. 1300
Urząd Wojewódzki w Lublinie, ul. Spokojna 4


Kapituła Konkursu

  • Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski
  • Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski
  • Agata Wojtyszek – Wojewoda Świętokrzyski
  • Wojciech Kozak – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
  • Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
  • Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Małgorzata Dankowska - Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim
  • Tadeusz Ferenc – Prezydent Miasta Rzeszowa
  • Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
  • prof. dr hab. Aleksander Bobko – Senator RP, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  • Marta Mordarska – Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON
  • Andrzej Michalski – Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego PFRON
  • Jerzy Dębski – Dyrektor Oddziału Lubelskiego PFRON
  • Maciej Szymański – Dyrektor Oddziału Podkarpackiego PFRON
  • Józef Bajdel – Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie
  • Janusz Czyż – Okręgowy Inspektor Pracy w Kielcach
  • Wiesław Łyszczek – Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie
  • Włodzimierz Biaduń – Okręgowy Inspektor Pracy w Lublinie
  • Antoni Matyasik – Przewodniczący Rady Wojewódzkiej POPON
  • Krzysztof Tokarz – Przewodniczący Rady Wojewódzkiej POPON
  • prof. dr hab. Janina Filek – Prorektor ds. Komunikacji i Współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Bogdan Dąsal – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. osób niepełnosprawnych
  • ks. Stanisław Słowik – Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej
  • Adam Panek – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie
  • Krzysztof Słoń – Senator RP
  • Mieczysław Kasprzak – Poseł na Sejm RP
  • Krystyna Skowrońska – Poseł na Sejm RP
  • prof. dr hab. n. med. Andrzej Kwolek – Kierownik Katedry Rehabilitacji Uniwersytetu Rzeszowskiego
  • prof. dr hab. Bogusław Marek – Pełnomocnik Rektora ds. Studentów Niepełnosprawnych Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • Anna Rutczyńska-Rumińska – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Lublinie
  • Krystyna Jasińska-Kolawa – Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy

 

Kategoria Zakład Pracy Chronionej

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymuje: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Janowie Lubelskim
  • II miejsce i srebrny medal: Zakład Aktywności Zawodowej „Nadzieja Rodzinie" z Kielc
  • III miejsce i brązowy medal: Zakład Aktywności Zawodowej Towarzystwa Przeciwdziałania Uzależnieniom „Trzeźwa Gmina" w Chmielniku

 

Kategoria Otwarty Rynek

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymuje: Testin Krzysztof Samborski z Rzeszowa
  • II miejsce i srebrny medal: Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp.J. z Lubartowa
  • III miejsce i brązowy medal: PHT Supon z Kielc

 

Kategoria Instytucja

  • I miejsce i Statuetkę LODOŁAMACZ 2017 otrzymał: Miejski Zespół Żłobków z Rzeszowa
  • II miejsce i srebrny medal: Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii z Krakowa
  • III miejsce i brązowy medal: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie Sp. z o.o.

 

Kategoria Dziennikarz bez Barier

  • Bernadeta Szczypta Polskie Radio Rzeszów

 

Kategoria Przyjazna Przestrzeń

  • Kopalnia Soli Wieliczka

 

Kategoria Zdrowa Firma

  • Spółdzielnia Socjalna Równość z Krakowa

 

Ponadto Kapituła przyznała tytuły honorowe:

SUPER LODOŁAMACZ 2017

  • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie

 

LODOŁAMACZ SPECJALNY 2017

  • Angelika Chrapkiewicz- Gądek

 

  • Patroni Honorowi
  • Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki
  • Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski
  • Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski
  • Agata Wojtyszek – Wojewoda Świętokrzyski
  • Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego
  • Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
  • Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin

 

Regionalni Patroni Medialni Konkursu

media-podkarpacie



Laureaci Konkursu Lodołamacze 2017
etap: mazowiecki, wielkopolski, łódzki, zachodniopomorski

15 września 2017 r. o godz. 1300
Pałac Działyńskich, Stary Rynek 78 w Poznaniu

 

Kapituła Konkursu

  • Zbigniew Hoffmann – Wojewoda Wielkopolski
  • Zbigniew Rau – Wojewoda Łódzki
  • Zdzisław-Sipiera – Wojewoda Mazowiecki
  • Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego
  • Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego
  • Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania
  • Hanna Zdanowska – Prezydent Miasta Łodzi
  • Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m.st. Warszawy
  • Barbara Borys-Damięcka – Senator RP
  • Joanna Fabisiak – Poseł na Sejm RP
  • Zygmunt Jeżewski – Członek Zarządu Powiatu Poznańskiego
  • Aleksandra Kowalska – Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej
  • Anna Skupień – Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego PFRON
  • Władysław Skwarka – Dyrektor Łódzkiego PFRON
  • Joanna Skoczek – Dyrektor Oddziału Mazowieckiego PFRON
  • Maria Sowińska – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu
  • Michał Stuligrosz – Wicedyrektor Wielkopolskiego Urzędu Pracy
  • Andrzej Kaczorowski – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • Tomasz Sieradz – p.o. Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie
  • Łukasz Krysztofiak – Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Dyrektor Wydziału WUW
  • Dorota Potejko – Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych, Zastępca Dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych
  • Piotr Cieplucha – Dyrektor Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej ŁUW w Łodzi
  • Stanisława Ziółkowska – Okręgowy Inspektor Pracy w Poznaniu
  • Andrzej Kwaliński – Okręgowy Inspektor Pracy w Warszawie
  • Andrzej Świderski – Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi
  • lek. med. Marek Andrzejewski – Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Medycyny Pracy
  • Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki – Rektor UAM w Poznaniu
  • Prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof.zw. – UEP rektor UE w Poznaniu
  • Katarzyna Tręda-Pisera – Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miasta Łodzi
  • Agata Ławniczak – Dyrektor TVP Poznań
  • Magdalena Michalak – Dziennikarka TVP Łódź
  • Sławomir Michalski – Przewodniczący Łódzkiej Rady Wojewódzkie

 

Kategoria Zatrudnienie Chronione

  • Pierwsze miejsce : Słodkie Hawo Hawopol, Łąkowa 18 05-092 Łomianki
  • Drugie miejsce: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie, Zakład Aktywności Zawodowej "Centralna Kuchnia" w Stargardzie 73-110 Stargard, ul. Sikorskiego16 
  • Trzecie miejsce: Spółdzielnia Niewidomych SINPO, 60-544 Poznań, ul. Żeromskiego 9

 

 

Kategoria Otwarty Rynek

  • Pierwsze miejsce: Niewidzialna Wystawa (Invexhib Warszawa Sp. z o.o.) 02-017 Warszawa ul. Aleje Jerozolimskie 123a
  • Drugie miejsce: „Dobra” Spółdzielnia socjalna, ul. Pogodna 49/4 60 -131 Poznań
  • Trzecie miejsce: Plastwil Sp. z o.o., Ujście, 64-850, ul. Wierzbowa 2

 

 

Kategoria Instytucja

  • Pierwsze miejsce: Biuro Poznań Kontakt Urzędu Miasta Poznania, Matejki 50, 60-770 Poznań, Call Center -Contact Center
  • Drugie miejsce: Fundacja im. Stanisława Karłowskiego w Juchowie, Juchowo 54 a, 7446 Silnowo, gm. Borne Sulinowo
  • Trzecie miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu, 95-100 Zgierz, ul. Barona 10

 

 

Kategoria Przyjazna Przestrzeń

  • Pierwsze miejsce: Miasto Łódź, Nowe Centrum Łodzi ul Piotrkowska 175, 90-447 Łódź


Kategoria Zdrowa Firma

  • Pierwsze miejsce: Szpot Spółka z o. o., 62-020 Swarzędz-Jasin Ul. Wrzesińska 191


Kategoria Dziennikarz Bez Barier

  • Pierwsze miejsce: Karolina Kasprzak, Miesięcznik „Filantrop Naszych Czasów”


Wyróżnienia otrzymują:

  • Anna Łukasik TVP SA Oddział w Łodzi
  • Kinga Grabowska Telewizja Polska Oddział w Poznaniu
  • Dariusz Pawlikowski Polskie Radio Koszalin, współpraca: Telewizja Kablowa Koszalin, Tygodnik Miasto

 

 

Lodołamacz Specjalny

  • dr Justyna Leszka – doktor nauk humanistycznych, pedagog specjalny, logopeda. Przez jedenaście lat pracowała w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci Słabo Słyszących i Niesłyszących w Kaliszu.

 

Super Lodołamacz

  • Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie - Poznań, 61-663 Poznań, ul. Żniwna 1


Wyróżnienie otrzymuje:

  • Ośrodek Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych - restauracja „Filharmonia Smaku”, Pabianicka 132, 93-410 Łódź

 

 

Ambasador konkursu Grzegorz Kupczyk

 



Regionalni Patroni Honorow
i

 

  • Zbigniew Hoffmann – Wojewoda Wielkopolski
  • Zbigniew Rau – Wojewoda Łódzki
  • Zdzisław-Sipiera – Wojewoda Mazowiecki
  • Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego
  • Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego
  • Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
  • Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania

 

Patroni Medialni

 

 

Fotorelacja z Gali finałowej XII edycji konkursu Lodołamacze 2017
Niepełnosprawni.pl: Gala Lodołamaczy". Małżonka prezydenta: niepełnosprawność nie przeszkadza w osi
"Niepełnosprawność nie przeszkadza w osiąganiu sukcesów w życiu społecznym i zawodowym" – mówiła w środę, 27 września 2017 r., podczas gali „Lodołamacze", małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda. „Możliwości edukacyjne osób z niepełnosprawnością są szerokie, ale poziom zatrudnienia zbyt niski" – oceniła.
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1806