Startarrow Etap regionalny arrow kuj.-pom., podl., pom., warm.-mazur. arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
PFRON: Łamią bariery w społeczeństwie, a teraz mogą zostać za to nagrodzeni
Do 15 sierpnia oddział terenowy w Bydgoszczy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przyjmuje zgłoszenia w konkursie „LODOŁAMACZE 2019”. Konkursie, do którego na przestrzeni 13 lat zgłoszono ponad 4 500 firm, osób i instytucji wykazujących się niesamowitym zaangażowaniem w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami z całego kraju.
Czytaj całość...
TVP INFO: Nabór do konkursu Lodołamacze
Czytaj całość...
TVP Bydgoszcz: Nominacje w plebiscycie Lodołamacze
Czytaj całość...
TVP Bydgoszcz: Łamią społeczne bariery. Za pomoc osobom niepełnosprawnych mogą zostać nagrodzeni
Trwa nabór do konkursu "Lodołamacze". W ciągu 13 lat wzięło w nim udział ponad 4500 firm przyjaznych osobom niepełnosprawnym z całej Polski. Kapituła konkursu wybierze firmy, instytucje i osoby najbardziej angażujące się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Biblioteka UKW doceniona w konkursie Lodołamacze
Uczelnia stara się zapewnić użytkownikom z różnym rodzajem niepełnosprawności całkowity dostęp do korzystania z zasobów bibliotecznych. Biblioteka UKW nie tylko wspiera osoby z dysfunkcją narządu ruchu, ale również wspomaga osoby z dysfunkcją narządu wzroku oraz słuchu.
Czytaj całość...
Dziennik Elbląski: Lodołamacze 2018. Lazarus, Elsin i Patrex wśród nagrodzonych
Elbląskie firmy i instytucje pożytku publicznego zostały nagrodzone laurem Lodołamacze 2018. To nagroda dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne i podejmujących różne inicjatywy społeczne.
Czytaj całość...
TVP3 Bydgoszcz: Finał konkursu Lodołamacze 2018
Czytaj całość...
DwuTygodnik Suwalski: Suwalski MOPR Lodołamaczem
10 września w Bydgoszczy wyróżniono zwycięzców konkursu „Lodołamacze 2018″. Kapituła Konkursu Regionu kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego przyznała III miejsce w kategorii INSTYTUCJA Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Suwałkach za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. W imieniu Ośrodka nagrodę odebrał dyrektor Leszek Lewoc.
Czytaj całość...
Radio 5: MOPR wyróżniony
III miejsce w konkursie Lodołamacze otrzymał Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach.
Czytaj całość...
Radio Gdańsk: Lodołamacze 2018 rozdane. Wśród nagrodzonych nasza dziennikarka Joanna Matuszewska
Nasza redakcyjna koleżanka Joanna Matuszewska dostała wyróżnienie podczas regionalnej gali konkursu Lodołamacze 2018. W ramach akcji nagradzane są firmy, instytucje i osoby podejmujące różnego rodzaju inicjatywy na rzecz osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 21 z 48