Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni MedialniSponsor Główny
"Konkursu Lodołamacze 2022"Inowrocław, Mogilno, Żnin NaszeMiasto: ZAZ w Przyjezierzu laureatem konkursu "Lodołamacze"Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu (pow. mogileński) bardzo skutecznie pomaga osobom niepełnosprawnym w odnalezieniu się na rynku pracy, oferując przy tym szeroką i atrakcyjną gamę usług. Pisze o tym w swoim tekście Stanisław Kaszyński, który miał okazję przyjrzeć się z bliska działalności tej niezwykłej placówki.

Czytaj całość...
ZLubaczowa: WTZ w Oleszycach laureatem ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2022Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach zdobył II miejsce w konkursie Lodołamacze 2022. Laureatów poznaliśmy w czwartek (6.10) w czasie Ogólnopolskiej Gali, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie. Zwycięzcom wręczono statuetki i medale.

Czytaj całość...
FilmoSfera: Super Lodołamacz dla twórców filmu "Sonata"Twórcy Filmu "Sonata", Kampania Breastfit. Kobiecy Biust. Męska Sprawa, Tomasz Wolny i pracodawcy zostali nagrodzeni podczas Gali Lodołamacze 2022 w Zamku Królewskim w Warszawie 6 października 2022 r.

Czytaj całość...
PFRON: Ogólnopolska Gala XVII edycji Konkursu "Lodołamacze 2022"W środę, 6 października 2022 r. na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono laureatów ogólnopolskiej edycji Konkursu "Lodołamacze", organizowanego corocznie przez Polską Organizacje Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. W etapie ogólnopolskim, w kategorii Instytucja - I miejsce zdobyło Koło w Szczecinie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Czytaj całość...
OnkoCafe: Gala Lodołamacze 2022 - wyróżnienie dla Kampanii BreastFit w kategorii SUPERLODOŁAMACZWielkie idee rodzą się z potrzeby urzeczywistnienia dobra. Twórcy Filmu Sonata, Kampania Breastfit. Kobiecy Biust. Męska Sprawa, Tomasz Wolny i pracodawcy nagrodzeni w Zamku Królewskim w Warszawie podczas Gali Lodołamacze 2022.

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 11 - 20 z 1553