Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni Medialni
Radio Maryja: J. Zając: Ludzie z niepełnosprawnością są również bardzo wydajniSpotykaliśmy się z sytuacjami (w ciągu 16 lat), kiedy pracownicy mówili do własnego pracodawcy: „szefie, nie chcemy osób niepełnosprawnych, bo oni spowodują, że będziemy mieli gorsze wyniki i będziemy mniej zarabiać”. Dzisiaj jest to sytuacja zupełnie niedopuszczalna i nikt tak nawet nie myśli. I to nie jest kwestia jakiejś poprawności społeczno-politycznej.
Czytaj całość...
PulsHR: Nagrodzono firmy zatrudniające osoby z niepełnosprawnościamiABC-Service, FMD Jadwiga Wieczorek, Stowarzyszenie Solidarni „Plus” z siedzibą w Wandzinie, Zakład Aktywności Zawodowej PSONI Koło w Ostródzie, Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Uśmiech Dziecka”, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn. Tak prezentuje się lista laureatów pierwszego miejsca w XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021.

Czytaj całość...
Polskie Radio Jedynka: Lodołamacze 2021. Wojciech Urban z radiowej Jedynki z prestiżowym wyróżnieniNa Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2021. Podczas uroczystości Wojciech Urban z Programu 1 Polskiego Radia otrzymał wyróżnienie w kategorii "Dziennikarz bez Barier". Konkurs Lodołamacze 2021 patronatem honorowym objęła małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.
Czytaj całość...
MFiPR: Pracodawcy wrażliwi społecznieNagradzamy dziś tych, którzy w szczególny sposób dbają o osoby z niepełnosprawnościami. Tym samym udowadniają, że wszyscy w równym stopniu możemy pracować, podróżować, spędzać wolny czas – po prostu uczestniczyć w życiu społecznym, bez wyłączeń i uprzedzeń – powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze 2021. Uroczystość odbyła się 7 października 2021 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Czytaj całość...
wnp.pl: Lodołamacze 2021 - nagrodzono firmy zatrudniające osoby z niepełnosprawnościamiPracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami uhonorowano na czwartkowej Gali Finałowej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021. Współpraca z osobami z niepełnosprawnością to ogromny potencjał - powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 71 - 80 z 1435