Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ogólnopolscy Patroni Medialni
Radio Maryja: LODOŁAMACZE 2021  osoby i instytucje wrażliwe na potrzeby osób niepełnosprawnych

 

7 października o godz. 15.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa Konkursu LODOŁAMACZE 2021, organizowanej przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Laureaci „Lodołamaczy” to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia. Są to pracodawcy otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i TV Trwam.

Czytaj całość...
Program 1 Polskie Radio: Gala Finałowa XVI edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2021


Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, już od  16 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze. Ideą konkursu jest "łamanie" stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy.

Czytaj całość...
Wieczór RDC: Lodołamacze 2021  Odmrażamy PracodawcówW audycji rozmawialiśmy o XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021 – Odmrażamy Pracodawców. Ideą konkursu jest „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy.

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 81 - 90 z 1435